تماس با ما
Selina

شماره تلفن : +86 13989889852

WhatsApp : +008613989889852

خط تولید
  • کارگاه تولید
  • تولید معرف 1
  • تولید معرف 2
  • اتاق خشک کن
  • سالن اجتماعات

ما تیم حرفه ای و با بیش از 15 سال تجربه در این صنعت هستیم.

اکثر کارکنان ما عادت داشتند که در شرکت تست سریع معتبر --ACON / ABON (Alere) از جمله مدیر کل ، RD VP ، بازاریابی VP ، مدیر کیفیت و حتی کارگران خط تولید کار کنند. ما تمام تلاش خود را برای حمایت از شما برای دستیابی بیشتر به بازار انجام خواهیم داد. ما شما را از کیفیت مداوم ، عرضه پایدار ، محصولات نوآورانه و قیمت رقابتی اطمینان خواهیم داد.

ما توانایی RD قوی برای توسعه مداوم محصولات جدید برای نگه داشتن لبه بازار داریم.

اکنون حدود 200 کارمند داریم و کل مساحت ساخت و ساز در حدود 6000 متر مربع است. برای تیم معرف بیولوژیک ما ، گروهی از متخصص زیست فناوری داریم که شامل 10 نفر با تجربیات تحقیق بعد از دکتری ، 2 نفر با مدرک دکتر و 6 نفر با مدرک کارشناسی ارشد است. این تیم توانایی تحقیق علمی و توانایی نوآوری در فناوری قوی دارد. اکنون این شرکت بیش از 10 اختراع ثبت شده ملی را در اختیار دارد. ما از سیستم تحقیقاتی کنترل طراحی استفاده می کنیم تا تحقیقات اولیه کارآیی بیشتری داشته باشد. و با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت ایزو ، ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت استاندارد تولیدی استاندارد. اکنون این شرکت دارای یک آزمایشگاه تحقیقاتی ، یک سکوی تحقیق و توسعه آنتی بادی مونوکلونال موس ، یک سکوی توسعه و آنتی بادی پلی کلونال خرگوش ، یک مرکز پرورش بز ، به ترتیب 500 ، 600 ، 200 ، 1000 متر مربع است.

برای مواد مصرفی پزشکی ، ما دارای امکانات تولیدی از هنر با گواهی CE و گواهی ISO13485 هستیم. مواد مصرفی به بازارهای جهانی عرضه شده و بازخورد خوبی در بازار دریافت کرده اند.

OEM / ODM
  • آزمایشگاه آنالیز
  • آزمایشگاه آنالیز 2

ما دانش فنی بالایی ، ظرفیت کافی و تیم حرفه ای برای پاسخگویی به نیازهای مختلف OEM و ODM شما داریم.

تحقیق و توسعه
  • آزمایشگاه RD
  • آزمایشگاه ژن نوترکیب

ما یک گروه متخصص بیوتکنولوژی داریم که شامل 10 نفر دارای تجربیات تحقیق بعد از دکتری ، 2 نفر با مدرک دکتر و 35 نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. این تیم توانایی تحقیق علمی و توانایی نوآوری در فناوری قوی دارد. اکنون این شرکت بیش از 10 اختراع ثبت شده ملی را در اختیار دارد. ما از سیستم تحقیقاتی کنترل طراحی استفاده می کنیم تا تحقیقات اولیه کارآیی بیشتری داشته باشد. و با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت ایزو ، ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت استاندارد تولیدی استاندارد. اکنون این شرکت دارای یک آزمایشگاه تحقیقاتی ، یک سکوی تحقیق و توسعه آنتی بادی مونوکلونال موس ، یک سکوی توسعه و آنتی بادی پلی کلونال خرگوش ، یک مرکز پرورش بز ، به ترتیب 500 ، 600 ، 200 ، 1000 متر مربع است.