آزمایش بیماری عفونی آنتی ژن COVID-19 و آنفلوانزا A + B

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: ICIC-525
مقدار حداقل تعداد سفارش: N / A
جزئیات بسته بندی: 20 تن
زمان تحویل: 10-15 روز
شرایط پرداخت: T / T
رنگ: آبی نمونه: سواب نازوفارنکس
قطع کن: درج را ببینید ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد
گواهینامه: CE، ISO13485 فرمت: نوار کاست
برجسته:

تست بیماری عفونی آنتی ژن

,

آزمایش بیماری عفونی COVID-19

تست سریع ترکیبی آنتی ژن COVID-19 و آنفلوانزا A+B یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی آنتی ژن های ویروس SARS-CoV-2، آنفلوانزای A و آنفلوانزای B در نمونه های سواب نازوفارنکس است.

 

【خلاصه】

کروناویروس های جدید متعلق به جنس β هستند.COVID-19 یک بیماری عفونی حاد تنفسی است.مردم به طور کلی مستعد هستند.در حال حاضر، بیماران مبتلا به کروناویروس جدید منبع اصلی عفونت هستند.افراد آلوده بدون علامت نیز می توانند یک
منبع عفونیتظاهرات اصلی شامل تب، خستگی و سرفه خشک است.احتقان بینی، آبریزش بینی، گلودرد، میالژی و اسهال در موارد معدودی دیده می شود.

آنفولانزا (که معمولاً به عنوان آنفولانزا شناخته می شود) یک عفونت ویروسی بسیار مسری و حاد در دستگاه تنفسی است.این یک بیماری مسری است که به راحتی از طریق سرفه و عطسه قطرات آئروسل حاوی ویروس زنده منتقل می شود.شیوع آنفلوانزا هر ساله در ماه های پاییز و زمستان رخ می دهد.ویروس‌های نوع A معمولاً شایع‌تر از ویروس‌های نوع B هستند و با اکثر اپیدمی‌های جدی آنفلوانزا مرتبط هستند، در حالی که عفونت‌های نوع B معمولا خفیف‌تر هستند.

استاندارد طلایی تشخیص آزمایشگاهی، کشت سلولی 14 روزه با یکی از انواع رده های سلولی است که می تواند از رشد ویروس آنفولانزا حمایت کند.کشت سلولی کاربرد بالینی محدودی دارد، زیرا نتایج بسیار دیر در دوره بالینی برای مداخله مؤثر بیمار به دست می‌آیند.واکنش زنجیره ای پلیمراز ترانس کریپتاز معکوس (RT-PCR) یک روش جدیدتر است که عموماً حساس تر از کشت است و نرخ تشخیص بهبود یافته نسبت به کشت 2-23 درصد است. .


【مجموعه نمونه】

1. یک سواب استریل را در سوراخ بینی بیمار قرار دهید تا به سطح نازوفارنکس خلفی برسد.
2. روی سطح نازوفارنکس خلفی سواب بکشید.
3. سواب استریل را از حفره بینی خارج کنید.

آزمایش بیماری عفونی آنتی ژن COVID-19 و آنفلوانزا A + B 0

【آماده سازی نمونه】
فقط بافر استخراج و لوله جمع آوری نمونه ارائه شده در کیت برای تهیه نمونه سواب استفاده می شود.
1. درپوش لوله جمع آوری نمونه را باز کنید.
2. نمونه سواب را در لوله جمع آوری نمونه قرار دهید.روی دیواره داخلی لوله فشار دهید و سواب را به مدت تقریبی 10 ثانیه هم بزنید در حالی که سر سواب را روی دیواره داخلی لوله فشار دهید تا آنتی ژن های موجود در مجموعه آزاد شود.
لوله
3. سواب را بردارید در حالی که دو طرف لوله را فشار می دهید تا مایع از سواب خارج شود.
4. درپوش را روی لوله جمع آوری نمونه ببندید.

آزمایش بیماری عفونی آنتی ژن COVID-19 و آنفلوانزا A + B 1

【راهنمای استفاده】

اجازه دهید آزمایش، نمونه استخراج شده و/یا کنترل ها در دمای اتاق (30-15 درجه سانتیگراد) قبل از آزمایش متعادل شوند.
1. کاست تست را از کیسه فویل مهر و موم شده خارج کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.اگر آزمایش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود، بهترین نتایج حاصل می شود.
2. لوله جمع آوری نمونه را معکوس کرده و 3 قطره از نمونه استخراج شده (تقریباً 75 میکرولیتر) را به ترتیب به هر یک از چاهک (S) نمونه اضافه کنید و سپس تایمر را شروع کنید.
3. منتظر بمانید تا خط(های) رنگی ظاهر شود.نتیجه را در 15 دقیقه بخوانید.بعد از 20 دقیقه نتیجه را تفسیر نکنید.

آزمایش بیماری عفونی آنتی ژن COVID-19 و آنفلوانزا A + B 2

 

تفسیر نتایج

کووید-19 مثبت:*دو خط رنگی متمایز در پنجره سمت چپ ظاهر می شود.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و خط رنگی دیگر باید در ناحیه تست (T) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آزمایش نشان دهنده تشخیص آنتی ژن COVID-19 در نمونه است.
آنفولانزای مثبت A:*دو خط رنگی متمایز در پنجره سمت راست ظاهر می شوند.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و یک خط رنگی دیگر باید در ناحیه آنفولانزای A (A) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آنفولانزای A نشان می دهد که آنتی ژن آنفلوانزا A در نمونه شناسایی شده است.
آنفولانزای B مثبت:*دو خط رنگی متمایز در پنجره سمت راست ظاهر می شوند.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و یک خط رنگی دیگر باید در ناحیه آنفلوانزا B (B) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آنفلوانزا B نشان می دهد که آنتی ژن آنفلوانزا B در نمونه شناسایی شده است.
آنفولانزای مثبت A و آنفلوانزای B:*سه خط رنگی متمایز در پنجره سمت راست ظاهر می شود.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و دو خط رنگی باید در ناحیه آنفولانزای A (A) و آنفلوانزای B (B) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آنفولانزای A و آنفلوانزای B نشان می دهد که آنتی ژن آنفلوانزا A و آنتی ژن آنفلوانزا B در نمونه شناسایی شده است.
*توجه داشته باشید:شدت رنگ در ناحیه خط آزمایش (T) بر اساس میزان آنتی ژن COVID-19، آنفولانزای A و/یا آنتی ژن B موجود در نمونه متفاوت است.بنابراین هر سایه رنگی در ناحیه آزمایش (T/B/A) باید مثبت در نظر گرفته شود.
منفی:یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود.هیچ خط رنگی ظاهری در ناحیه خط تست (T/B/A) ظاهر نمی شود.
بی اعتبار: خط کنترل ظاهر نمی شود.حجم نمونه ناکافی یا تکنیک های رویه ای نادرست محتمل ترین دلایل شکست خط کنترل هستند.روش را مرور کنید و تست را با یک نوار تست جدید تکرار کنید.اگر مشکل همچنان ادامه داشت، فوراً استفاده از کیت تست را متوقف کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه شماره تولید - محصول نمونه فرمت اندازه کیت وضعیت CE
ICIC-525 تست سریع ترکیبی آنتی ژن کووید-19 و آنفلوانزا A+B سواب نازوفارنکس نوار کاست 20T CE

 

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852