پیام فرستادن
تماس با ما
Selina

شماره تلفن : +86 13989889852

WhatsApp : +8613989889852

Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Hangzhou AllTest Biotech Co.، LTD

شما شریک قابل اعتماد تست سریع!

  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, شرکت تجاری
مارک های ALLTEST تعداد کارمندان 450~500
فروش سالانه 80000000-100000000 سال تاسیس 2009
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO. ، LED دارای یک پایه محکم با متخصصان صنعت درجه یک ، داشتن تخصص اثبات شده در مدیریت نوآوری از جمله معرفی های جدید ، آن را به عنوان یک محصول یا صنعت تبدیل تحولات روند. ما شاهد بوده ایم و همچنین بخشی از تیم های اصلی مسئول تحولات بوده ایم ، که امروز تست های سریع و همچنین فعالیت های POCT بسیار مهم هستند.

برخی از آنها شامل سیستمهای کنترل طراحی پیشرو در صنعت هستند که وظیفه محصولات نوآورانه با کیفیت بالا و همچنین پروتکل های اعتبار سنجی را دارند که هسته اصلی سیستم های ارزیابی دقیق کیفیت را تشکیل می دهند.

شرکت HANGZHOUOU ALLTEST BIOTECH ، LTD با هدف تنها سود بردن از ذینفعان در صنعت مراقبت های بهداشتی با سهم عمده در تجارت POCT از جمله تست های سریع انجام شده است.

HANGZHOUOU ALLTEST BIOTECH CO. ، LTD متعهد است راه حل های نوآورانه از جمله همگرایی تست سریع را با سهولت استفاده از لوازم الکترونیکی امروزی سهولت بخشد ، از این طریق به ایجاد سیستم عامل های جدید فن آوری و همچنین فرآیندهای تجاری کمک کند که پتانسیل واقعی ادغام فناوری را باز کند. و تجارت با نقاط عطف جدید در بخش های فنی و تجاری صنعت POCT.

به طور خلاصه ، با شرکت HANGZHOU ALLTEST BIOTECH، LTD ، می توانید "آرامش" داشته و نگرانی های امروز و فردا را با راه حل های بهتر برای شما از راه حل های موجود امروز ترک کنید.

تاریخ

تیم تحقیق و تولید بیولوژیکی در سال 2011 توسط متخصصان منطقه IVD راه اندازی شد. کل تیم متشکل از کارشناسان با بیش از 10 سال تجربه است. خط تولید مصرفی ما در سال 2012 راه اندازی شده است تا مواد مصرفی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شرکت فروش بین المللی در سال 2013 تأسیس شد که هدف آن گسترش تجارت بیولوژیکی و مصرفی در سراسر جهان است.

سرویس

خدمات مرتبط با معرف برای روشهای تحقیق ، تشخیصی و درمانی:

  • طراحی و سنتز پپتید

  • سرویس پروتئین نوترکیب

  • ترکیب آنتی ژن مولکولی کوچک

  • تکامل آنتی بادی مونوکلونال

  • توسعه آنتی بادی پلی کلونال

  • توسعه سنجش قرارداد

کنترل کیفیت: قبل از تحویل به مشتریان ، کیفیت را به شدت بررسی کنید

تحویل به موقع: در صورت درخواست از تحویل به موقع اطمینان حاصل کنید

خدمات 24 ساعته پس از فروش: به مشکلات و مشکلات خود به شیوه ای سریع و کارآمد پاسخ دهید و حل کنید

کمک هزینه: خرید حرفه ای و مسئولانه برای کاهش هزینه های خود تا حد زیادی

تیم ما

 

 چین Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD نمایه شرکت 0