آزمایش سریع COVID-19 Influenza A + B RSV Adenovirus Antigen Combo

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: IRT-545
جزئیات بسته بندی: 20 تن
شرایط پرداخت: T / T
نمونه: سواب نازوفارنکس قالب: نوار کاست
زمان: 15 دقیقه رنگ: آبی
مدل: IRT-545 گواهی: CE
برجسته:

تست سریع آنتی ژن سواب نازوفارنکس

,

تست سریع آنتی ژن Adenovirus

 

تست سریع ترکیبی آنتی ژن SARS-CoV-2/آنفلوانزا A+B/RSV/آدنوویروس (سواب نازوفارنکس)

 

اصل ایمونواسی کروماتوگرافی
فرمت نوار کاست
نمونه سواب نازوفارنکس
گواهی CE
زمان خواندن 15 دقیقه
بسته 20 ت
دمای ذخیره سازی 2-30 درجه سانتی گراد
ماندگاری 2 سال

 

تست سریع ترکیبی آنتی ژن SARS-CoV-2/آنفولانزای A+B/RSV/آدنوویروس (سواب نازوفارنکس) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی پروتئین نوکلئوکپسید SARS-CoV-2، آنفولانزای A، آنفلوآنزای Synfluenza B، Respirrus است. (RSV) و آنتی ژن های آدنوویروس موجود در نازوفارنکس انسان.فقط برای استفاده تشخیصی حرفه ای در شرایط آزمایشگاهی
 
استفاده در نظر گرفته شده
 
تست سریع ترکیبی آنتی ژن SARS-CoV-2/آنفولانزای A+B/RSV/آدنوویروس (سواب نازوفارنکس) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی پروتئین نوکلئوکپسید SARS-CoV-2، آنفولانزای A، آنفلوآنزای Synfluenza B، Respirrus است. (RSV) و آنتی‌ژن‌های آدنوویروس در نمونه‌های سواب نازوفارنکس از افراد مشکوک به عفونت SARS-CoV-2/آنفولانزا/RSV/آدنوویروس در ارتباط با تظاهرات بالینی و نتایج سایر آزمایش‌های آزمایشگاهی.
 
نتایج برای شناسایی آنتی ژن های SARS-CoV-2، آنفولانزای A+B، RSV و آدنوویروس است.یک آنتی ژن به طور کلی در نمونه های تنفسی فوقانی در مرحله حاد عفونت قابل تشخیص است.نتایج مثبت نشان دهنده وجود آنتی ژن های ویروسی است، اما ارتباط بالینی با سابقه بیمار و سایر اطلاعات تشخیصی برای تعیین وضعیت عفونت ضروری است.نتایج مثبت دیگر عفونت های باکتریایی/ویروسی را رد نمی کند.عامل شناسایی شده ممکن است علت قطعی بیماری نباشد.
 
نتایج منفی مانع از عفونت SARS-CoV-2/آنفولانزای A+B/RSV/آدنوویروس نمی‌شود و نباید به عنوان تنها مبنای تصمیم‌گیری‌های درمان یا مدیریت بیمار استفاده شود.در صورت لزوم برای مدیریت بیمار، نتایج منفی باید به عنوان احتمالی در نظر گرفته شود و با یک سنجش مولکولی تأیید شود.نتایج منفی باید در زمینه مواجهه اخیر بیمار، سابقه و وجود علائم و نشانه های بالینی مطابق با SARS-CoV-2، آنفولانزای A+B، RSV و آدنوویروس در نظر گرفته شود.
 
معرفها
 
این آزمایش حاوی ضد SARS-CoV-2، ضد آنفلوانزا A، ضد آنفلوانزا B، ضد RSV و ضد آدنوویروس به عنوان معرف جذب، ضد SARS-CoV-2، ضد آنفلوانزا A، ضد آنفلوانزا B است. ، ضد RSV و ضد آدنوویروس به عنوان معرف تشخیص.
 
جمع آوری، حمل و نقل و ذخیره سازی نمونه
 
مجموعه نمونه
1. یک سواب استریل را در سوراخ بینی بیمار قرار دهید تا به سطح نازوفارنکس خلفی برسد.
2. 5-10 بار روی سطح نازوفارنکس خلفی سواب بکشید.
3. سواب استریل را از حفره بینی خارج کنید و از حجم زیاد و ترشحات نازوفارنکس بسیار چسبناک خودداری کنید.
 
آزمایش سریع COVID-19 Influenza A + B RSV Adenovirus Antigen Combo 0
 
حمل و نقل و ذخیره سازی نمونه
نمونه ها باید در اسرع وقت پس از جمع آوری آزمایش شوند.اگر سواب ها فوراً پردازش نشوند، بسیار توصیه می شود که نمونه سواب برای نگهداری در یک لوله پلاستیکی خشک، استریل و محکم بسته شده قرار داده شود.نمونه سواب در شرایط خشک و استریل تا 24 ساعت در دمای 8-2 درجه سانتی گراد پایدار است.
 
[راهنمای استفاده]
 
قبل از آزمایش، اجازه دهید آزمایش، نمونه استخراج شده و/یا کنترل ها در دمای اتاق (30-15 درجه سانتیگراد) متعادل شوند.
1. کاست تست را از کیسه فویل مهر و موم شده خارج کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.اگر آزمایش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود، بهترین نتایج حاصل می شود.
 
2. لوله جمع آوری نمونه را معکوس کرده و 3 قطره از نمونه استخراج شده را به ترتیب به هر یک از چاه (S) نمونه اضافه کنید و سپس تایمر را شروع کنید.
 
3. منتظر بمانید تا خط(های) رنگی ظاهر شود.نتیجه را در 15 دقیقه بخوانید.بعد از 20 دقیقه نتیجه را تفسیر نکنید.
 
آزمایش سریع COVID-19 Influenza A + B RSV Adenovirus Antigen Combo 1
 
SARS-CoV-2/RSV/Adenovirus مثبت:* دو خط رنگی در پنجره SARS-CoV-2/RSV/Adenovirus ظاهر می شود.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و یک خط رنگی دیگر در ناحیه آزمایش (T) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آزمایش نشان دهنده تشخیص آنتی ژن SARS-CoV-2/RSV/Adenovirus در نمونه است.
 
آنفولانزا A مثبت:* دو خط رنگی در پنجره FLU ظاهر می شود.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و خط رنگی دیگر باید در ناحیه آنفلوآنزا A (A) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آنفولانزای A نشان می دهد که آنتی ژن آنفلوانزا A در آن شناسایی شده است
نمونه
 
آنفلوانزای B مثبت:* دو خط رنگی در پنجره FLU ظاهر می شود.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و خط رنگی دیگر باید در ناحیه آنفلوانزای B (B) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آنفلوانزا B نشان می دهد که آنتی ژن آنفلوانزا B در آن شناسایی شده است
نمونه
 
آنفولانزای A و آنفلوانزای B مثبت:* سه خط رنگی در پنجره FLU ظاهر می شود.یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) و دو خط رنگی باید در ناحیه آنفولانزای A (A) و آنفلوانزای B (B) باشد.نتیجه مثبت در ناحیه آنفولانزای A و ناحیه آنفلوانزای B نشان می دهد که آنتی ژن آنفلوانزا A و آنتی ژن آنفلوانزا B در نمونه شناسایی شده است.
 
*نکته: شدت رنگ در ناحیه خط آزمایش (T) بر اساس میزان آنتی ژن SARS-CoV-2، آنتی ژن A و/یا B آنفلوانزا، آنتی ژن RSV، آنتی ژن آدنوویروس موجود در نمونه متفاوت خواهد بود.بنابراین هر سایه رنگی در ناحیه آزمایش (T/B/A) باید مثبت در نظر گرفته شود.
 
NEGATIVE: یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود.هیچ خط رنگی ظاهری در ناحیه خط تست (T/B/A) ظاهر نمی شود.
 
INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود.حجم نمونه ناکافی یا تکنیک های رویه ای نادرست محتمل ترین دلایل شکست خط کنترل هستند.روش را مرور کنید و تست را با یک تست جدید تکرار کنید.اگر مشکل همچنان ادامه داشت، فوراً استفاده از کیت تست را متوقف کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852