کیت تست داروی حرفه ای AbuseTest α-PVP سریع کاست تست / قطره قطره / پانل در ادرار ، گواهی CE

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DAP-101 / DAP-102 / DAP-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 50T / کیت ، 40T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: Dipstick ، ​​کاست ، پانل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 40 تست / جعبه یا 50 تست / جعبه قطع: 300 نانوگرم در میلی لیتر ، 500 نانوگرم در میلی لیتر ، 1000 نانوگرم در میلی لیتر *
رنگ: زرد گواهی: م.
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت تست داروی خانگی

کیت تست سوءاستفاده از مواد مخدر حرفه ای α-PVP کاست تست سریع / کاست نوک پین / پانل در ادرار ، گواهی CE

برنامه های کاربردی:

کاست تست سریع α-PVP (ادرار) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص آلفا-پیرولیدینوواورفنون (α-PVP) در ادرار انسان با غلظت برش 1000ng / میلی لیتر است.

این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) یا کروماتوگرافی مایع / طیف سنجی جرمی (LC / MS) روشهای تأیید برتر هستند. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:

alpha-Pyrrolidinovalerophenone (همچنین به عنوان α-PVP ، A-PVP ، alpha-PVP و Flakka نیز شناخته می شود) یک ماده محرک مصنوعی کلاسهای شیمیایی کاتینون و پیرولیدین است. 1 این ماده تحریک و مهار كاتینون متوسط ​​زندگی را با استفاده از مؤلفه "عجله" سرخوشی هنگام تجویز تولید می كند. α-PVP از نظر شیمیایی شبیه سایر ترکیبات پیرولیدین مانند MDPV و سایر ترکیبات کاتینون موجود در درختچه خات در شرق آفریقا است. به طور کلی به صورت پودر کریستالی یا محافظ متبلور به وجود می آید که کاربران می توانند برای تولید اثرات محرک قدرتمند اما کوتاه مدت که قابل مقایسه با متامفتامین و کوکائین در هنگام عدم بخار یا بخار است ، مصرف کنند. 2

کاست تست سریع α-PVP (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که بدون استفاده از ابزار قابل انجام است. این آزمایش از یک آنتی بادی مونوکلونال برای تشخیص انتخابی سطح بالای آلفا پیرولیدینوالوفنون در ادرار استفاده می کند. کاست تست سریع α-PVP (ادرار) هنگامی که آلفا پیرولیدینوالوفنون در ادرار بیش از 1000ng / میلی لیتر باشد نتیجه مثبت می دهد.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120 میکرو لیتر) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. صفحه آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

منفی: * دو خط رنگی مجزا ظاهر می شود.   یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت آلفا پیرولیدینوالوفنون زیر سطح قابل تشخیص (1000ng / میلی لیتر) است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) متفاوت خواهد بود ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود.   هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت آلفا پیرولیدینوالوفنون از سطح قابل تشخیص (1000ng / میلی لیتر) فراتر می رود.

INVALID: خط کنترل (C) ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با استفاده از یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از لوت استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DAP-102 کاست تست سریع α-Pyrrolidinovalerophenone (α-PVP) ادرار کاست 40 تن 300 نانوگرم در میلی لیتر ، 500 نانوگرم در میلی لیتر ، 1000 نانوگرم در میلی لیتر * م
DAP-114 پانل آزمایشی سریع α-پیرولیدینوالوفنون (α-PVP) ادرار پانل 40 تن م
DAP-101 α-پیررولیدینوالوفنون (α-PVP) تست سریع قطره ای ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852