کیت آزمایش آزمایشی سوء مصرف مواد مخدر CE Carfentanyl / کاست تست سریع / قطر / پانل در ادرار

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE, FDA 510K
شماره مدل: DCFY-101 / DCFY-102 / DCFY-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: کیت 40T / 50T یا کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست / قطر / پانل <html> <head> <meta name="robots" content="noarchive" /> <meta name="googlebot" content="nosnippe: ادرار
اندازه کیت: 40T / کیت یا 50T / کیت قطع: 500 نانوگرم در میلی لیتر * ، 250 نانوگرم در میلی لیتر
رنگ: زرد ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت تست داروی خانگی

کیت تست آزمایشی سوء مصرف مواد مخدر CE Carfentanyl در ادرار
آزمایش سریع برای شناسایی کیفی کارفنتانیل در ادرار انسان. برای پزشکی و سایر متخصصان آزمایشگاهی تشخیصی CE گواهی شده است

برنامه های کاربردی:

آزمایش سریع Carfentanyl (ادرار) یک روش ایمونوکروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی کارفنتانیل است. این تست ترکیبات دیگر را تشخیص می دهد ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.

این روش فقط نتیجه آزمایش تحلیلی اولیه را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:

کارفنتانیل آنالوگ فنتانیل ضد درد مصنوعی مصنوعی است. این ماده از 10000 برابر قدرت بیشتری نسبت به مورفین دارد و آن را در بین قوی ترین مواد مخدر تجاری استفاده می کند. Carfentanil برای اولین بار در سال 1974 ساخته شد. تحت نام تجاری Wildnil به عنوان یک عامل بیهوشی عمومی برای حیوانات بزرگ به بازار عرضه می شود. 2 عوارض جانبی کارفنتانیل مشابه با فنتانیل است که شامل خارش ، حالت تهوع و افسردگی تنفسی است که می تواند تهدید کننده زندگی باشد. کارفنتانیل طبق ماده 2 تحت قانون مواد کنترل شده در ایالات متحده با DEA ACSCN 9743 طبق برنامه II طبقه بندی می شود.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. صفحه آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

منفی: * دو خط ظاهر می شود . یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. یک نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت کارفنتانیل پایین تر از سطح قابل تشخیص است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. یک نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت کارفنتانیل بیش از سطح قابل تشخیص است.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با استفاده از یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از لوت استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DCFY-102 کاست تست سریع کارفنتانیل (CFYL) ادرار کاست 40 تن 500 نانوگرم در میلی لیتر * ، 250 نانوگرم در میلی لیتر م
DCFY-114 پانل تست سریع Carfentanyl (CFYL) ادرار پانل 40 تن م
DCFY-101 آزمایش سریع کارپنتانیل (CFYL) ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852