آزمایش تشخیصی سریع خون خون هموگلوبین / ترانسفرین تشخیص کیفی با CE

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: کاست (TTFC-625)
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 25 تست در هر کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
رنگ: سبز قالب: کاست
ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد زمان ماندگاری: 24 ماه
نمونه: مدفوع گواهی: م.
برجسته:

آزمایش های تشخیصی سرطان

,

آزمایش خون تشخیصی

آزمایش سریع و یک مرحله ای برای تشخیص کیفی هموگلوبین انسانی و ترانسفرین در مدفوع انسانی

برنامه های کاربردی:

کاست تست تست سریع Transferrin / FOB Combo Rapid یک روش ایمنی سنجی کروماتوگرافی سریع (سنجش غیر تهاجمی) برای تشخیص کیفی هموگلوبین انسانی و ترانسفرین در نمونه های مدفوع انسانی است که می تواند برای تشخیص خونریزی اختلالات دستگاه گوارش مفید باشد.

شرح:

سرطان کولورکتال نوعی سرطان است که در روده بزرگ یا روده بزرگ رخ می دهد و هم مردان و هم زنان از همه نژادها و قومیت ها را درگیر می کند و بیشتر در افراد بالای 50 سال یا بالاتر مشاهده می شود. برای مردان ، سرطان روده بزرگ سومین سرطان شایع بعد از سرطان پروستات و ریه ها است. برای خانم ها ، سرطان کولورکتال سومین سرطان شایع بعد از سرطان سینه و ریه است.
خون مدفوع مدفوع باید یک شاخص مهم در ارزیابی تشخیصی بیماران مشکوک به خونریزی دستگاه گوارش از هر علت ، و نه فقط به عنوان نشانه ای از سرطان روده بزرگ باشد. وجود هموگلوبین انسانی در مدفوع به عنوان یک آزمایش غربالگری برای سرطان معده (اختلالات دستگاه گوارش فوقانی) ناکافی است ، زیرا هموگلوبین انسانی حاصل از دستگاه گوارش فوقانی در دستگاه روده شکسته می شود (آنتی ژن از بین می رود).
تشخیص ترانسفرین مدفوعی که از نظر هموگلوبین در مدفوع پایدارتر است ، یک روش جایگزین برای تشخیص بیماری در دستگاه گوارش فوقانی فراهم می کند.
خون در مدفوع ممکن است تنها علامت سرطان باشد ، اما تمام خون موجود در مدفوع ناشی از سرطان نیست. سایر شرایطی که می تواند باعث ایجاد خون در مدفوع شود عبارتند از: بواسیر ، شکاف مقعد ، پولیپ روده بزرگ ، زخم معده ، کولیت اولسراتیو. بیماری ریفلاکس معده به معده (GERD). بیماری کرون ، استفاده از داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs).

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ، بافر و / یا کنترل ها اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.

  1. برای جمع آوری نمونه های مدفوع : مدفوع را در یک ظرف جمع آوری نمونه تمیز و خشک جمع آوری کنید. اگر سنجش در 6 ساعت پس از جمع آوری انجام شود ، بهترین نتیجه بدست می آید. نمونه های جمع آوری شده اگر در مدت 6 ساعت آزمایش نشوند می توانند به مدت 3 روز در دمای 2-8 درجه سانتیگراد نگهداری شوند.

  2. برای پردازش نمونه های مدفوع : درپوش لوله جمع آوری نمونه را شل کنید و سپس به طور تصادفی در 3 مکان مختلف ، اپلیکاتور جمع آوری نمونه را درون نمونه مدفوع قرار دهید. نمونه مدفوع را خم نکنید و درپوش را روی لوله جمع آوری نمونه بچسبانید و سپس لوله جمع آوری نمونه را به شدت تکان دهید تا نمونه و بافر استخراج شده مخلوط شود. نمونه هایی که در لوله جمع آوری نمونه تهیه می شوند ممکن است به مدت 6 ماه در دمای -20 درجه سانتیگراد و 7 روز در دمای اتاق نگهداری شوند در صورتی که در طی 1 ساعت پس از آماده سازی آزمایش نشوند.
  3. کیسه را قبل از باز کردن ، به دمای اتاق بیاورید. کاست تست را از کیسه فویل جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید. اگر آزمایش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود ، بهترین نتیجه حاصل می شود.
  4. لوله جمع آوری نمونه را به صورت راست نگه دارید و درپوش را روی لوله جمع آوری نمونه باز کنید. لوله جمع آوری نمونه را معکوس کنید و 3 قطره کامل از نمونه استخراج شده (تقریبا 120μL) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید ، سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را ببینید.
  5. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. بعد از 10 دقیقه نتایج را نخوانید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

Transferrin POSITIVE : * دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در منطقه خط ترانسفرین (ترانسفرین) باشد.

FOB POSITIVE : * دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در منطقه خط FOB (FOB) باشد.

FOB و Transferrin POSITIVE : * سه خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در منطقه خط کنترل (C) باشد و دو خط دیگر در مناطق FOB و Tf ظاهر می شوند.

* توجه : شدت رنگ در ناحيه خط آزمون (T) بسته به غلظت هموگلوبين انسان و / يا ترانسفرين انسان موجود در نمونه متفاوت خواهد بود. بنابراین ، هر سایه رنگی در منطقه FOB و / یا Tf باید مثبت تلقی شود.

منفی : یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در منطقه FOB و Tf ظاهر نمی شود.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
TTFC-625 کاست تست سریع Transferrin و FOB Combo Rapid مدفوع کاست 25 ت به درج مراجعه کنید م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852