آزمایش کیفی سنجش ایمونوکروماتوگرافی جریان جانبی جانبی تشخیص سریع آزمایش سریع آنتی ژن ویروس سینکروسیال تنفسی

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: کاست (IRS-502)
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 25 تست در هر کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست مواد: پلاستیک
نمونه: سواب ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد
زمان ماندگاری: 24 ماه گواهی: م.
برجسته:

تستهای تشخیصی عفونت

,

تستهای تشخیصی بیماریهای عفونی

آزمایش سریع برای تشخیص کیفی آنتی ژن ویروس تنفسی تنفسی در نمونه های سواب بینی یا آسپیرات بینی   گواهی CE

برنامه های کاربردی:

کاست تست سریع RSV یک روش ایمنی سنجی سریع کروماتوگرافی برای تشخیص کیفی آنتی ژن ویروس تنفسی Syncytial در سواب بینی یا نمونه های آسپیرات بینی است. این درنظر گرفته شده است تا در تشخیص سریع افتراقی عفونتهای ویروسی سینکسیال تنفسی کمک کند.

شرح:

دستگاه ویروس تنفسی تنفسی (RSV) ، که باعث عفونت ریه ها و مجاری تنفسی می شود ، یکی از دلایل عمده بیماری تنفسی در کودکان خردسال است. در بزرگسالان ، فقط ممکن است علائم سرماخوردگی مانند بینی خندان یا آب و هوای بدن را ایجاد کند. گلو ، سردرد خفیف ، سرفه ، تب و احساس کلی بیمار بودن. اما در نوزادان نارس و کودکانی که دارای بیماریهایی هستند که بر ریه ها ، قلب یا سیستم ایمنی بدن تأثیر می گذارد ، عفونت های RSV می تواند منجر به بیماری های جدی تر شود. RSV بسیار مسری است و وقتی شخص سرفه یا عطسه می کند ، می تواند از طریق قطرات حاوی ویروس پخش شود. همچنین می تواند بر روی سطوح (مانند میزهای رومیزی یا doorknobs) و روی دست و لباس زندگی کند ، بنابراین هنگامی که شخص چیزی آلوده را لمس کند ، می تواند به راحتی پخش شود. RSV می تواند به سرعت در مدارس و مراکز نگهداری از کودکان گسترش یابد. بچه ها معمولاً وقتی بچه های بزرگتر ویروس را از مدرسه به خانه می رسانند و آن را به آنها منتقل می کنند ، دریافت می کنند. تقریباً همه بچه ها حداقل 2 بار در سن 2 سالگی به RSV آلوده می شوند. عفونت های RSV اغلب در همه گیری هایی که از اواخر پاییز تا اوایل بهار ادامه دارد رخ می دهد. بیماری تنفسی ناشی از RSV - مانند برونشیولیت یا ذات الریه - معمولاً حدود یک هفته طول می کشد ، اما برخی از موارد ممکن است چندین هفته طول بکشد. s

کاست آزمایشی RSV Rapid Test (Rapid RSV / Nasal Aspirate) حضور آنتی ژن ویروس تنفسی تنفسی را در نمونه های سواب بینی یا آسپیرات بینی تشخیص می دهد و در مدت 15 دقیقه نتیجه می دهد. این آزمایش از آنتی بادی های اختصاصی برای ویروس تنفسی تنفسی استفاده می کند تا به صورت انتخابی آنتی ژن ویروس تنفسی را در نمونه های سواب بینی یا آسپیرات بینی تشخیص دهد.

چگونه استفاده کنیم؟

  1. قبل از انجام آزمایش ، نمونه بافر استخراج اجازه دهید تا با دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) تعادل برقرار کند.

  2. کاست تست را از کیسه فویل بسته شده جدا کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید. اگر سنجش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود ، بهترین نتیجه حاصل می شود.
  3. لوله استخراج را در محل کار قرار دهید. بطری معرف معرف را به صورت عمودی نگه دارید. بطری را فشار داده و بگذارید محلول به راحتی بدون لمس لبه لوله به داخل لوله استخراج ریخته شود. 10 قطره محلول (تقریبا 500μll) را به لوله استخراج اضافه کنید. به تصویر 1 مراجعه کنید.
  4. نمونه سواب را در لوله استخراج قرار دهید. سواب را تقریباً 10 ثانیه در حالی که می خواهید سر را به سمت داخل لوله بکشید بچرخانید تا آنتی ژن در سواب آزاد شود. به تصویر 2 مراجعه کنید.
  5. سواب را هنگام فشردن سر سواب در قسمت داخلی لوله استخراج ، جدا کنید ، زیرا آن را خارج می کنید تا هر چه بیشتر مایعات از سواب خارج شود. مطابق پروتکل دفع زباله های زیست محیطی خود ، سواب را کنار بگذارید. به تصویر 3 مراجعه کنید.
  6. نوک قطره چکان را بالای لوله استخراج قرار دهید. کاست تست را روی یک سطح تمیز و سطح قرار دهید. به تصویر 4 مراجعه کنید
  7. 3 قطره از محلول (تقریباً 2020μl) را به خوبی به نمونه اضافه کرده و تایمر را شروع کنید. نتیجه را در 15 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 20 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

مثبت: * دو خط رنگی مجزا ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) باشد و خط رنگی دیگر در ناحیه آزمایش (T) باشد. نتیجه مثبت در منطقه آزمایش نشان می دهد که آنتی ژن ویروس تنفسی تنفسی در نمونه تشخیص داده شد.

منفی: یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خط رنگی آشکار در مناطق خط آزمون (T) ظاهر نمی شود.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با کاست جدید تست تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852