کیت های تست تشخیصی سریع برای تشخیص نیمه کمی میکرو آلبومین

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: نوار / کاست
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 25 تست در هر کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
رنگ: آبی قالب: قطره
ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد زمان ماندگاری: 24 ماه
نمونه: ادرار گواهی: م.
برجسته:

نوارهای تست جانبی جانبی

,

تشخیص جریان جانبی

آزمایش سریع برای تشخیص نیمه کمی میکرو آلبومین در ادرار   گواهی CE

برنامه های کاربردی:

نوعی قطعه تست سریع میکرو آلبومین نیمه سریع (ادرار) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص نیمه کمی میکرو آلبومین در ادرار انسان است.

شرح:

این محصول برای به دست آوردن نتیجه بصری و نیمه کمی استفاده می شود و فقط برای استفاده حرفه ای در نظر گرفته شده است. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تأیید شده ، باید از یک روش شیمیایی جایگزین خاص تر استفاده شود.

دفع مداوم مقادیر کمی آلبومین با ادرار می تواند اولین علامت آسیب کلیه باشد. در کلیه سالم ، آلبومین سالم معمولاً توسط گلومرولی فیلتر شده و لوله مجدداً جذب می شود ، به طوری که در ادرار به سختی قابل تشخیص است. با کلیه آسیب دیده این روند مختل می شود. اخراج آلبومین در محدوده 20 - 200 میلی گرم در لیتر به عنوان میکروآلبومینوریا مشخص می شود. با استفاده از این آزمایش میکروآلبومین ، چنین غلظت های کوچکی قبلاً با اطمینان به دست می آیند. به خصوص در مورد دیابتی ها نتایج مثبت می تواند به شروع نفروپاتی دیابتی باشد. بدون مداخله درمانی مناسب ، درصد بالایی از بیماران منجر به پیشرفت این عارضه می شوند. اخراج آلبومین بطور مداوم افزایش می یابد (= ماکروآلبومینوری) و سرانجام پس از چند سال در نارسایی کلیوی خاتمه می یابد ، که این امر دیالیز یا پیوند کلیه را اجتناب ناپذیر می کند. در ایالات متحده و اروپا دیابت عامل اصلی نارسایی کلیه در ترمینال است. یک مطالعه (DEMAND) که در سطح جهانی انجام شده است ، نشان می دهد که تقریباً. 41٪ از بیماران دیابتی نوع 2 دارای میکروآلبومینوری هستند. فراوانی میکروآلبومینوری با افزایش سن ، فشار خون و مدت زمان ابتلا به دیابت افزایش می یابد و هرچه نادرتر باشد ، قند خون بهتر تنظیم می شود. شیوع بالای این بیماری نشان می دهد که غربالگری سالانه میکروآلبومینوریایی برای بیماران دیابتی چقدر مهم است. برای افراد دیابتی نوع 1 ، اولین اندازه گیری ها معمولاً 5 سال پس از شروع بیماری توصیه می شود. برای افراد دیابتی نوع 2 غربالگری باید از ابتدای تشخیص به طور مستقیم شروع شود ، زیرا ناشناخته است ، چه مدت بیماری در حال حاضر وجود دارد. تشخیص میکروآلبومینوریا نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا نه تنها می تواند اولین علامت نفروپاتی اولیه باشد بلکه نشانه ای از افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی برای بیماران دیابتی نوع 2 است. افزایش دفع آلبومین می تواند علاوه بر آسیب دیدن ساختارهای کلیوی ، به عوامل دیگری مانند فعالیت بدنی ، عفونتهای دستگاه ادراری ، فشار خون بالا ، نارسایی قلبی یا مداخلات جراحی منجر شود.

اگر افزایش اخراج آلبومین پس از حذف این عوامل از بین برود ، فقط به یک آلبومینوری گذرا مربوط می شود بدون هیچ دلیل پاتولوژیکی

از آنجا که اخراج آلبومین از روز به روز قابل توجهی متفاوت است ، حداقل 2 از 3 نمونه ادرار ، که در طی یک دوره 3-6 ماه جمع آوری شده اند ، قبل از تشخیص میکروآلبومینوری باید مقادیر آلبومین افزایش یافته را نشان دهند.

چگونه استفاده کنیم؟

  1. نوار تست را از کیسه فویل بسته شده جدا کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید. اگر سنجش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود ، بهترین نتیجه حاصل می شود.
  2. با پیکان به سمت نمونه ادرار ، نوار تست را به طور عمودی در نمونه ادرار غوطه ور کنید به گونه ای که ادرار از خط "MAX" بر روی نوار تست برای 10-15 ثانیه عبور نکند. تصویر زیر را مشاهده کنید.
  3. با مقایسه شدت رنگ خط نتیجه آزمون در محدوده T با مقیاس رنگ ، نتایج را بعد از 5 دقیقه بخوانید. ارزیابی باید حداکثر 10 دقیقه پس از انجام آزمایش انجام شود. لطفاً کاملاً رعایت کنید زمان پاسخ طولانی تر یا کوتاه تر بر شدت رنگ خط نتیجه آزمون تأثیر می گذارد و مانع از ارزیابی نیمه کمی ایمن می شود.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

مثبت: دو خط یا فقط یک خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار در ناحیه خط تست (T) باشد یا هیچ خط آشکار در ناحیه آزمون (T) نباشد. شدت رنگ خط نتیجه آزمون یکسان است. برای مقادیر 20 میلی گرم بر لیتر از رنگ آن مقیاس رنگی مناسب تر است (به صفحه داخلی جعبه مراجعه کنید). مطابقت با شدت رنگ مقیاس رنگ باعث می شود طبقه بندی نتیجه به دامنه غلظت های مختلف امکان پذیر باشد. در غلظت های بالاتر از 100 میلی گرم در لیتر دیگر هیچ خط آزمایشی ایجاد نمی شود. چنین نمونه هایی در هر صورت مثبت تلقی می شوند ، حتی اگر قابل ارزیابی نیمه کمی نباشند.

منفی: دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. شدت رنگ خط نتیجه آزمون معادل رنگ برای 0 میلی گرم در لیتر در مقیاس رنگ است. در این حالت نمونه حاوی مقادیر قابل ردیابی آلبومین نیست. اگر شدت رنگ خط نتیجه آزمایش از مقدار 0mg / L ضعیف تر باشد اما از نظر رنگ 20 میلی گرم در لیتر در مقیاس رنگ شدت بیشتری دارد ، غلظت آلبومین در دامنه ای است که می تواند بی ضرر محسوب شود. چنین نتایج به دست آمده نیز به عنوان نتایج آزمون منفی در نظر گرفته می شوند.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا تکنیک های نادرست رویه ای ، محتمل ترین دلایل شکست خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله ازمایش تشخیص استفاده خود را قطع کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

کنترل کیفیت

ظاهر شدن در منطقه کنترل (C) یک کنترل رویه ای معتبر داخلی است. این حجم نمونه کافی و تکنیک صحیح رویه را تأیید می کند. استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این وجود ، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان یک آزمایشگاه خوب برای تأیید روند آزمایش و تأیید عملکرد مناسب آزمایش شوند.

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852