کاست تست تست سریع مالاریا Pf / Pv / Pan (خون کامل)

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: IMPVF-402
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 25T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست نمونه: WB
اندازه کیت: 25T / کیت قطع: به درج مراجعه کنید
ذخیره سازی: 2-30 زمان ماندگاری: 24 ماه
برجسته:

کیت تست سریع

,

تست های تشخیص بیماری عفونی

آزمايش سريع براي تشخيص كيفي آنتي ژن هاي در گردش خون P. falciparum (Pf) ، P. vivax (Pv) ، P. ovale (Po) و P. malariae (Pm) در خون. فقط برای تشخیص حرفه ای آزمایشگاهی استفاده شود.

برنامه های کاربردی:

کاست تست مالاریا Pf / Pv / Pan Rapid آزمایشی (خون کامل) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی چهار نوع پلاسمودیوم فالسیپاروم در گردش (Pf) ، P. vivax (Pv) ، P. ovale (Po) و P است. مالاریا (Pm) در خون.

شرح:

مالاریا توسط یک تک یاخته ساخته شده است که به سلولهای قرمز خون انسان حمله می کند. مالاریا یکی از بیماری های شایع در جهان است. طبق آمار WHO ، شیوع این بیماری در سراسر جهان 300-500 میلیون مورد و بیش از 1 میلیون مرگ در هر سال تخمین زده می شود.
بیشتر این قربانیان نوزادان ، کودکان خردسال هستند. بیش از نیمی از جمعیت جهان در مناطق ناسالم زندگی می کنند. تجزیه و تحلیل میکروسکوپی از لکه های خون ضخیم و نازک که به طور مناسب آغشته شده اند ، بیش از یک قرن است که روش تشخیصی استاندارد برای شناسایی عفونت های مالاریا است. این روش قادر به تشخیص دقیق و قابل اعتماد است که توسط میکروسکوپ های ماهر با استفاده از پروتکل های تعریف شده انجام می شود. مهارت میکروسکوپ و استفاده از روشهای اثبات شده و تعریف شده ، اغلب بزرگترین موانع برای دستیابی کامل به دقت بالقوه تشخیص میکروسکوپی را نشان می دهد. اگرچه یک بار لجستیکی همراه با انجام یک روش فشرده زمان ، پر فشار و تجهیزات مانند میکروسکوپ تشخیصی وجود دارد ، اما این آموزش مورد نیاز برای ایجاد و حفظ عملکرد صحیح میکروسکوپ است که بیشترین مشکل را در استفاده از این تشخیصی ایجاد می کند. فن آوری.
کاست تست سریع مالاریا Pf / Pv / Pan Rapid (خون کامل) یک آزمایش سریع برای شناسایی کیفی حضور P. falciparum است - خاص HRP-II ، P. vivax (Pv) و چهار نوع پلاسمودیوم فالسیپاروم در گردش (Pf) ، P. vivax (Pv) ، P. ovale (Po) و P. malariae (Pm). در این آزمایش از ترکیبات طلائی کلوئیدی استفاده شده است تا به صورت انتخابی آنتی ژنهای Pf-specif، P. vivax (Pv) و Pan-malarial (Pf، Pv، Po و Pm) را در خون کامل تشخیص دهد.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ، بافر و / یا کنترل ها اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید.
2. کاست را روی یک سطح تمیز و سطح قرار دهید.
· از پیپت استفاده کنید: برای انتقال 5 میکرولیتر از خون کامل به چاه نمونه (S) ، سپس 3 قطره بافر (تقریباً 180 میکرولیتر در لیتر) را به چربی بافر (B) اضافه کنید و زمان را شروع کنید.
· از قطره چکان نمونه استفاده کنید: قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید. نمونه را تا انتهای بالای نازل بکشید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است (تقریباً 5 میکرولیتر).
نمونه را به چاه نمونه (S) منتقل کنید ، سپس 3 قطره بافر (تقریباً 180 میکرولیتر در لیتر) را به چاه بافر (B) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.

3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 10 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 20 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج
(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
مثبت: * دو یا سه یا چهار خط رنگی مجزا ظاهر می شود.
عفونت P. falciparum (هر یک از نتایج):
یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود ، یک خط در منطقه خط Pf ظاهر می شود.
یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود ، یک خط در منطقه خط Pf و یک خط در منطقه Pan panel ظاهر می شود.
عفونت P. vivax (هر یک از نتایج):

یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود ، یک خط در منطقه خط Pv ظاهر می شود.
یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود ، یک خط در منطقه خط Pv و یک خط در منطقه Pan panel ظاهر می شود.
غیر پ. falciparum / Non-P. عفونت داخل بدن:
یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود ، یک خط در منطقه Pan line ظاهر می شود. عفونت مخلوط مالاریا:
یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود ، یک خط در منطقه خط Pf ظاهر می شود و یک خط در منطقه خط Pv ظاهر می شود.
یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود ، یک خط در منطقه خط Pf ظاهر می شود ، یک خط در منطقه Pv خط و یک خط در منطقه Pan Pan ظاهر می شود.
* توجه: شدت رنگ خطوط Pf ، Pv یا Pan Test ممکن است بسته به غلظت آنتی ژن ها ، یعنی HRP-II ، Pv LDH یا LDH اختصاصی Plasmodium موجود در نمونه متفاوت باشد.
منفی: فقط یک خط رنگی در منطقه کنترل ظاهر می شود.
INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با دستگاه جدید آزمایش تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، با استفاده از کیت تست متوقف شوید
بلافاصله و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
من MPVF-402 کاست تست آزمایشی مالاریا Pf / Pv / Pan Rapid WB کاست 25 ت به درج مراجعه کنید م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852