کیت تست سوء مصرف مواد مخدر سریع لیتیرژیک اسید ، دی اتیلامید ایمونواسی کروماتوگرافی در خون / سرم / پلاسما

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: کاست
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 40 تست در هر کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست نمونه: WB / S / P
اندازه کیت: 40T / کیت ذخیره سازی: 2-30
رنگ: سفید گواهی: م.
برجسته:

تست سریع یک مرحله

,

کیت تست داروی خانگی

آزمایش سریع برای تشخیص کیفی دی لیتی آمید لیزرژیک اسید در خون / سرم / پلاسما کل انسان   گواهی CE

برنامه های کاربردی:

کاست تست سریع LSD (کل خون / سرم / پلاسما) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص اسید دی اتیل آمید لیزرژیک در ادرار انسان با غلظت برش 10 نانوگرم در میلی لیتر است.

این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) یا کروماتوگرافی مایع / طیف سنجی جرمی (LC / MS) روشهای تأیید برتر هستند. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:

لیزرژیک دی اتیل آمید (LSD) یک پودر سفید یا یک مایع شفاف و بی رنگ است. LSD از اسید لیزرژیک تولید می شود که به طور طبیعی در قارچ ارگوت که روی گندم و چاودار رشد می کند ، رخ می دهد. این یک ماده کنترل شده برنامه زمانبندی شده است که به شکل مایع ، پودر ، قرص (میکرودوت) و کپسول موجود است. LSD به دلیل توانایی آن در تغییر ادراک و خلق و خوی انسان به عنوان یک توهم زا به عنوان یک توهم زا استفاده می شود. LSD در درجه اول توسط تجویز خوراکی استفاده می شود ، اما می تواند استنشاق شود ، تزریق شود و به صورت ترانسمال استفاده شود. LSD یک آگونیست 5-HT غیر منتخب است ، ممکن است با تعامل با 5-HT 2Areceptors به ​​عنوان یک آگونیست جزئی و تعدیل فرآیندهای حسی ، ادراکی ، عاطفی و شناختی با واسطه گیرنده NMDA اثر توهم خود را اعمال کند. LSD از گیرنده 5-HT در گیرنده های 5-HT 1A تقلید می کند و باعث کاهش سرعت شلیک نورون های سروتونرژیک می شود. LSD نیمه عمر پلاسما 2.5-4 ساعت دارد. متابولیت های LSD شامل N-desmethyl-LSD ، هیدروکسی-LSD ، 2-اکسو-LSD و 2-اککس-3-هیدروکسی-LSD است. این متابولیت ها همه غیرفعال هستند. مصرف LSD به طور معمول در دوره های 2-5 روز در ادرار قابل تشخیص است.

کاست تست سریع LSD (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که بدون استفاده از ابزار قابل انجام است. در این آزمایش از یک آنتی بادی مونوکلونال برای تشخیص انتخابی سطح بالای دی لیتی آمید لیزرژیک اسید در ادرار استفاده می شود. کاست تست سریع LSD (ادرار) نتیجه مثبت می دهد که اسید لیتیریک اسید دی اتیل آمید در ادرار بیش از 10 نانوگرم در میلی لیتر است.

چگونه استفاده کنیم؟

 1. به آزمایش ، نمونه ، بافر و / یا کنترل ها اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
  برای نمونه سرم یا پلاسما:
  1. کیسه را قبل از باز کردن ، به دمای اتاق (15-30) برسانید. کاست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
  2. کاست را روی یک سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 1 قطره کامل سرم یا پلاسما (تقریباً 40μl) را منتقل کنید ، سپس 2 قطره بافر (تقریبا 80μll) را به چاه نمونه کاست اضافه کنید ، و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در نمونه خودداری کنید. تصویر زیر را ببینید.
  3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتیجه را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

  برای نمونه خون کامل:
  4- کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید.
  5- کاست را روی یک سطح تمیز و سطح قرار دهید.
  برای Venipuncture Bloodspimen کل:
  the قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 1 قطره از خون کامل (تقریبا 40μll) را به خوبی به نمونه منتقل کنید ، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80μl) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
  برای نمونه Fingerstick Whole Blood:
   برای استفاده از لوله مویرگی: لوله مویرگی را پر کرده و تقریباً 40 میکرولیتر از نمونه خون کل انگشت را به ناحیه نمونه کاست آزمایش منتقل کنید ، سپس 2 قطره بافر (تقریبا 80μl) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
  6. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

منفی: * دو خط رنگی مجزا ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت اسید لیتیژیک دی اتیل آمید زیر سطح قابل تشخیص (10 نانوگرم در میلی لیتر) است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) متفاوت خواهد بود ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت اسید لیتیژیک دی اتیل آمید از سطح قابل تشخیص (10 نانوگرم در میلی لیتر) فراتر می رود.

I NVALID: خط کنترل (C) ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با استفاده از یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از لوت استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852