کاست تست سریع آنتی بادی H. pylori (کل خون / سرم / پلاسما) با CE

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: IHP-402
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 50T / کیت ، 40T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست نمونه: WB / S / P
اندازه کیت: 40T / کیت قطع: درج را مشاهده کنید
رنگ: آبی ذخیره سازی: 2-30
برجسته:

کیت تست سریع

,

آزمایشات تشخیصی برای عفونت

آزمایش سریع برای تشخیص کیفی کاتین در ادرار انسانی CE تأیید شده است

برنامه های کاربردی:

کاست تست سریع آنتی بادی H. pylori (کل خون / سرم / پلاسما) یک ایمونواسی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی آنتی بادی های H. پیلوری در خون ، سرم یا پلاسما برای کمک به تشخیص عفونت H. پیلوری است.

شرح:

H. pylori یک باکتری کوچک و به شکل مارپیچی است که در سطح معده و اثنی عشر زندگی می کند. این بیماری در علت انواع بیماری های دستگاه گوارش از جمله زخم اثنی عشر و معده ، سوء هاضمه غیر زخم و گاستریت فعال و مزمن نقش دارد. علائم بیماری دستگاه گوارش. روشهای تشخیصی تهاجمی وابسته و پرهزینه از نمونه شامل بیوپسی معده یا دوازدهه و به دنبال آن آزمایش اورهاز (پیش فرض) ، کشت و / یا رنگ آمیزی بافت شناسی است. 3 روش غیر تهاجمی شامل آزمایش تنفس اوره است که به تجهیزات آزمایشگاهی گران قیمت و قرار گرفتن در معرض تابش متوسط ​​و روشهای سرولوژیکی نیاز دارد. 4،5 فرد آلوده به هلیکوباکتر پیلوری ، آنتی بادی هایی ایجاد می کنند که به شدت با عفونت هلیکوباکتر پیلوری تأیید شده ارتباط دارند.
کاست تست تست سریع آنتی بادی H. pylori (کل خون / سرم / پلاسما) یک آزمایش ساده است که با استفاده از ترکیبی از ذرات پوشیده شده از آنتی ژن H. پیلوری و IgG ضد انسانی برای شناسایی کیفی و انتخابی آنتی بادی های H. پیلوری در خون ، سرم یا پلاسما.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ، بافر و / یا کنترل ها اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید.
2. کاست را روی یک سطح تمیز و سطح قرار دهید.
برای نمونه سرم یا پلاسما:
· قطره چکان را به صورت عمودی نگه داشته و 3 قطره سرم یا پلاسما (تقریباً 75 درجه) را به چاه نمونه کاست آزمایش منتقل کرده و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
برای نمونه خون کامل Venipuncture:
· قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره از خون کامل (تقریباً 75 درجه پایین) را به خوبی به نمونه منتقل کنید ، سپس 1 قطره بافر (تقریبا 40 میلی لیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
برای نمونه Fingerstick Whole Blood:
· برای استفاده از لوله مویرگی: لوله مویرگی را پر کرده و تقریباً 75 درجه از اثر انگشت کامل خون را به ناحیه نمونه کاست آزمایش منتقل کنید ، سپس 1 قطره بافر (تقریبا 40 متر میلی لیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
· برای استفاده از قطره های حلق آویز: اجازه دهید 3 قطره حلق آویز از نمونه خون کامل انگشت (تقریباً 75 درجه) در ناحیه نمونه کاست آزمایش قرار بگیرند ، سپس 1 قطره بافر (تقریباً 40 درجه) را اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.

3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 10 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 20 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج
(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
مثبت: * دو خط رنگی مجزا ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه کنترل (C) باشد و خط رنگی دیگر در ناحیه آزمایش (T) باشد.
* توجه: شدت رنگ در ناحيه خط آزمايش (T) بسته به غلظت آنتي بادي هليكوباكتر پيلوري موجود در نمونه متفاوت خواهد بود. بنابراین ، هر سایه رنگی در ناحیه آزمایش (T) باید مثبت تلقی شود.
منفی: یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خط رنگی آشکاری در ناحیه آزمون (T) ظاهر نمی شود.
INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با کاست جدید تست تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
IHP-402 کاست تست سریع آنتی بادی H. pylori WB / S / P کاست 40 تن به درج مراجعه کنید م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852