قطرهای تشخیصی سریع کوتینین ، کاست ، کیت PaneTest ، تشخیص کیفی متابولیت نیکوتین با گواهی CE

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DCT-101 DCT-102 、 DCT-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 50T / کیت ، 40T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: Dipstick ، ​​کاست ، پانل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 50T / کیت ، 40T / کیت قطع: 10 نانوگرم در میلی لیتر ، 50 نانوگرم در میلی لیتر ، 100 نانوگرم در میلی لیتر ، 200 نانوگرم در میلی ل
ذخیره سازی: 2-30 زمان ماندگاری: 24 ماه
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت تست داروی خانگی

آزمایش سریع برای شناسایی کیفی Cotinine (متابولیت نیکوتین) CE تأیید شده است

برنامه های کاربردی:

آزمایش سریع COT (ادرار) یک روش ایمنی سنجی سریع کروماتوگرافی برای تشخیص کوتینین در ادرار انسان با غلظت برش 200 نانوگرم در میلی لیتر است. این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.

این روش فقط نتیجه آزمایش تحلیلی اولیه را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی و طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده می شود

شرح:

کوتینین متابولیت مرحله اول نیکوتین است ، آلکالوئید سمی که باعث تحریک گانگلیون اتونوم و سیستم عصبی مرکزی در انسان می شود. نیکوتین دارویی است که تقریباً هر یک از اعضای جامعه دخانیات را در معرض تماس مستقیم یا استنشاق دست دوم قرار می دهد. علاوه بر دخانیات ، نیکوتین به عنوان ماده فعال در درمان های جایگزینی سیگار مانند صمغ نیکوتین ، لکه های ترانس درمال و اسپری بینی نیز از نظر تجاری نیز در دسترس است.

در ادرار 24 ساعته ، تقریباً 5٪ از دوز نیکوتین به عنوان داروی بدون تغییر با 10٪ كوتینین و 35٪ به عنوان هیدروکسی كوتین دفع می شود. غلظت متابولیت های دیگر کمتر از 5٪ تخمین زده می شود. 1 اگرچه تصور می شود کوتینین یک متابولیت غیرفعال است ، اما مشخصات حذف آن نسبت به نیکوتین که تا حد زیادی به pH ادرار وابسته است ، پایدارتر است. در نتیجه ، کوتینین یک علامت بیولوژیکی مناسب برای تعیین مصرف نیکوتین به حساب می آید. نیمه عمر نیکوتین پلاسما تقریبا 60 دقیقه پس از استنشاق یا تجویز تزریقی است. 2 نیکوتین و کوتینین به سرعت توسط کلیه از بین می روند. پیش بینی می شود که پنجره تشخیص کوتینین در ادرار در سطح قطع 200 نانوگرم در میلی لیتر تا 2-3 روز پس از مصرف نیکوتین باشد.

نوار تست سریع COT (ادرار) یک آزمایش غربالگری سریع ادرار است که بدون استفاده از ابزار قابل انجام است. در این آزمایش از یک آنتی بادی مونوکلونال برای تشخیص انتخابی سطح بالای کوتینین در ادرار استفاده می شود. كاست تست آزمایشی COT (ادرار) وقتی كوتین در ادرار از 200 نانوگرم در میلی لیتر در ادرار نتیجه مثبت بگذارد.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. صفحه آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا کنترل اجازه دهید تا دمای اتاق (15 تا 30 درجه سانتیگراد) برسد
آزمایش کردن.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

منفی: * دو خط ظاهر می شود . یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت کوتین زیر سطح قابل تشخیص است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت کوتین بیش از حد قابل تشخیص است.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با استفاده از یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از لوت استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DCT-102 کاست تست سریع (COT) ادرار کاست 40 تن 10 نانوگرم در میلی لیتر ، 50 نانوگرم در میلی لیتر ،
100 نانوگرم در میلی لیتر ، 200 نانوگرم در میلی لیتر * ، 500 نانوگرم در میلی لیتر
م
DCT-114 پنل تست سریع Cotinine (COT) ادرار پانل 40 تن م
DCT-101 Cotinine (COT) نوار تست سریع ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852