1000 نانوگرم در میلی لیتر CE تأیید تست سوء استفاده از مواد مخدر ، کاست / قطره قطره / کیت پانل تست سریع برای تشخیص کیفی کافئین

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DCAF-101 / DCAF-102 / DCAF-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 40T / کیت 50T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست / قطر / پانل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 40T / Kit یا 50T / Kit قطع: 1000 نانوگرم در میلی لیتر
ذخیره سازی: 2-30 زمان ماندگاری: 24 ماه
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت تست داروی خانگی

آزمایش سریع برای شناسایی کیفی کافئین CE که دارای گواهی است

برنامه های کاربردی:

کاست تست سریع CAF (ادرار) یک روش ایمنی سنجی سریع کروماتوگرافی برای تشخیص کافئین در ادرار با غلظت برش 1000ng / ml است. این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.

این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده می شود

شرح:

کافئین ، یک محرک سیستم عصبی مرکزی (CNS) از کلاس متیل اکسانتین است. این داروی روانگردان فعال در جهان است. این گیاه در دانه ها ، آجیل ها یا برگ تعدادی از گیاهان بومی آمریکای جنوبی و آسیای شرقی یافت می شود و به آنها چندین مزیت بقا و تولید مثل می دهد. کافئین می تواند یک نوع خفیف وابستگی به دارو - همراه با علائم ترک مانند خواب آلودگی ، سردرد و تحریک پذیری - ایجاد کند که فرد بعد از مصرف مکرر روزانه از مصرف کافئین متوقف شود.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120 میکرولیتر در لیتر ) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1- صفحه آزمون را از کیسه بسته شده خارج کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

منفی: * دو خط ظاهر می شود . یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت کافئین (CAF) زیر سطح برش قابل تشخیص است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت کافئین (CAF) از سطح برش قابل تشخیص فراتر می رود.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DCAF-102 کاست تست سریع کافئین (CAF) ادرار کاست 40 تن 1000 نانوگرم در میلی لیتر * م
DCAF-114 پانل تست سریع کافئین (CAF) ادرار پانل 40 تن م
DCAF-101 نوشیدنی سریع تست کافئین (CAF) ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852