7-آمینوکلونازپام (ACL) در ادرار انسانی کاست خواننده کیت تست تشخیصی سریع با گواهینامه Ce

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DACL-R102
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 25 تست در هر کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست نمونه: ادرار
اندازه کیت: 40T / کیت ذخیره سازی: 2-30
رنگ: آبی گواهی: م.
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت آزمایش خانگی

یک آزمایش سریع برای تشخیص کیفی 7-آمینوکلونازپام در ادرار انسان که با استفاده از AllTest TM LF Reader قابل انجام است. فقط برای تشخیص پزشکی و سایر متخصصان آزمایشگاهی.

کاربرد:

کاست تست ACL Rapid (ادرار) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص 7-آمینوکلونازپام (متابولیت اصلی) در ادرار است که با استفاده از Reader در غلظت برش 300ng / ml می تواند انجام شود. این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.

این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:
7-آمینوکلونازپام متابولیت اصلی کلونازپام است. کلونازپام که در بین دیگران تحت نام تجاری Klonopin فروخته می شود ، دارویی است که برای پیشگیری و درمان تشنج ، اختلال هراس و برای اختلال حرکتی که به آکاتیزیا معروف است مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی بنزودیازپین است. به عنوان متابولیت اصلی ، از 7 آمینوکلونازپام ممکن است برای نظارت بر مصرف داروی والدین ، ​​کلونازپام استفاده شود. کلونازپام ، با نام Klonopin و Rivotril به بازار عرضه می شود ، بنزودیازپین طولانی مدت با خواص ضد اضطراب ، ضد تشنج ، شل کننده عضلات و خواب آور است.
نوار تست سریع ACL (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که با استفاده از The LF Reader قابل انجام است. این آزمایش از آنتی بادی برای تشخیص انتخابی سطح 7 آمینوکلونازپام در ادرار استفاده می کند. کاست تست ACL سریع (ادرار) هنگامی که 7 آمینوکلونازپام در ادرار از سطح برش بالاتر می رود نتیجه مثبت می دهد.
چگونه استفاده کنیم؟
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1.Exact QR Code از کارت کد QR برای کسب اطلاعات خاص از آزمون. فقط از کارت کد QR موجود در کیت های تست استفاده کنید.
2. کیسه را قبل از باز کردن ، دمای آن را گرم کنید. کاست تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
3. نوار کاست تست را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
4. منتظر ظاهر شدن خط (های) رنگی باشید. نتایج باید با AllTest TM LF Reader در 5 دقیقه خوانده شود.
5- آیا نتایج آزمون را بصری تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

نتایج خوانده شده توسط AllTest TM LF Reader

نتیجه مثبت یا منفی برای هر آنالیت توسط AllTest TM LF Reader تعیین می شود.

نتیجه ممکن است به اکسل یا PDF صادر شود.

در این مرحله ممکن است کاست تست برداشته شود و به درستی دور ریخته شود.

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852