تشخیص کاست تست انفارکتوس میوکارد

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: کاست (CMY-402)
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 25 تست در هر کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست نمونه: کل خون / سرم / پلاسما
رنگ: سرخ اندازه کیت: 10T
برش: 50ng / ml گواهی: م.
برجسته:

آزمایش های تشخیصی سرطان

,

آزمایش خون تشخیصی

یک آزمایش سریع برای تشخیص انفارکتوس میوکارد (MI) برای تشخیص کیفی   گواهی CE

برنامه های کاربردی:

کاست تست سریع میوگلوبین (کل خون / سرم / پلاسما) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی میوگوبین انسانی در خون ، سرم یا پلاسما به عنوان کمک کننده در تشخیص انفارکتوس میوکارد (MI) است.

شرح:

میوگلوبین (MYO) پروتئین هیم است که به طور معمول در عضلات اسکلتی و قلبی با وزن مولکولی 17.8kDa وجود دارد. این حدود 2 درصد از پروتئین کل عضلات را تشکیل می دهد و وظیفه انتقال اکسیژن در سلول های ماهیچه ای را دارد. 1 وقتی سلول های ماهیچه هستند. میوگلوبین به دلیل اندازه نسبتاً کمی که دارد ، به سرعت در خون رها می شود. پس از مرگ بافت همراه با MI ، میوگلوبین از اولین نشانگرهایی است که از سطح طبیعی بالا می رود. سطح میوگلوبین در طی 2-4 ساعت پس از انفارکتوس با اندازه گیری قابل توجهی از سطح پایه افزایش می یابد ، در 9-12 ساعت به اوج می رسد و طی 24- 24 ساعت به حالت اولیه باز می گردد ..2.3 تعدادی از گزارش ها اندازه گیری میوگلوبین را به عنوان یک کمک تشخیصی در تأیید عدم وجود انفارکتوس میوکارد با مقادیر پیش بینی کننده منفی حداکثر 100٪ گزارش شده در دوره های زمانی مشخص پس از شروع علائم.
کاست تست سریع میوگلوبین (کل خون / سرم / پلاسما) یک آزمایش ساده است که از ترکیبی از ذرات پوشیده شده با آنتی بادی ضد میوگلوبین استفاده می کند و از معرفها برای شناسایی کیفی میوگلوبین در خون ، سرم یا پلاسما استفاده می کند. حداقل سطح تشخیص 50ng / ml است.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ، بافر و / یا کنترل ها اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست را روی یک سطح تمیز و سطح قرار دهید.
برای نمونه سرم یا پلاسما:
· قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 2 قطره سرم یا پلاسما (تقریباً 50 میکرولیتر) به محل نمونه منتقل کنید ، سپس 1 قطره بافر (تقریبا 40 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
برای نمونه خون کامل Venipuncture :
· قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره از خون کامل (تقریبا 75 میکرولیتر) را به قسمت نمونه منتقل کنید ، سپس 1 قطره بافر (تقریباً 40 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
برای نمونه Fingerstick Whole Blood:
· برای استفاده از لوله مویرگی: لوله مویرگی را پر کرده و تقریباً 75 میکرولیتر از نمونه خون کل انگشت را به ناحیه نمونه کاست آزمایش منتقل کنید ، سپس 1 قطره بافر (تقریبا 40 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
· برای استفاده از قطرات حلق آویز: 3 قطره حلق آویز از نمونه خون کامل انگشت (تقریباً 75 میکرولیتر) را در محل نمونه کاست آزمایش قرار دهید ، سپس 1 قطره بافر (تقریبا 40 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید. تصویر زیر را ببینید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 10 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 20 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
مثبت: * یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) و وجود یک خط رنگی در منطقه خط آزمون نشان دهنده نتیجه مثبت است. این نشان می دهد که غلظت میوگلوبین بالاتر از حداقل سطح تشخیص است.
* توجه: شدت رنگ در منطقه خط آزمون بسته به غلظت میوگلوبین موجود در نمونه متفاوت خواهد بود. بنابراین ، هر سایه رنگی در ناحیه خط آزمایش باید مثبت تلقی شود.
منفی: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود .این نشان می دهد که غلظت میوگلوبین زیر حداقل سطح تشخیص است.
INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا تکنیک های نادرست رویه ای ، محتمل ترین دلایل شکست خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، با استفاده از کیت تست متوقف شوید
بلافاصله و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852