کاست تست سریع PGB / Dipstick / Panel For Pregabalin در تشخیص کیفی ادرار انسان

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DPG-101 / DPG-102 / DPG-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 50T / کیت ، 40T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: Dipstick ، ​​کاست ، پانل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 50T / کیت ، 40T / کیت قطع: 50ug / میلی لیتر *
ذخیره سازی: 2-30 زمان ماندگاری: 24 ماه
برجسته:

کیت های تست سریع تشخیصی

,

یک تست سریع یک مرحله

آزمایش سریع برای تشخیص کیفی ادرار انسانی Pregabalinin CE گواهی

برنامه های کاربردی:

PGB Rapid Test یک روش ایمنی سنجی سریع کروماتوگرافی برای تشخیص پرگابالین در ادرار با غلظت برش 50ug / ml است. این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.

این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:

پرگابالین ، همچنین به عنوان β-isobutyl-γ-amino butyric acid (بتا-ایزوبوتیل-GABA) شناخته می شود ، دارویی است که برای درمان صرع ، درد عصبی ، فیبرومیالژیا و اختلال اضطراب عمومی استفاده می شود. [1] عوارض جانبی رایج شامل: خواب آلودگی ، سردرگمی ، مشکل در حافظه ، هماهنگی ضعیف ، خشکی دهان ، مشکل بینایی و افزایش وزن است. عوارض جانبی احتمالی جدی شامل آنژیوادم ، سوء مصرف مواد مخدر و افزایش خطر خودکشی است. [2]

دوز معمول دردهای دیابتی 50 میلی گرم سه بار در روز است. برای صرع 75 میلی گرم دو بار در روز یا 50 میلی گرم سه بار در روز تا 600 میلی گرم در روز است. برای فیبرومیالژیا ، 75 میلی گرم دو بار در روز تا 450 میلی گرم در روز است. برای صدمات نخاعی و درد عصب ، 75mg تا 150mg دو بار در روز تا 600mg در روز است.

پره گابالین در درجه اول با دفع کلیه به عنوان داروی بدون تغییر از گردش سیستمی خارج می شود. پرگابالین عمدتاً بدون تغییر در ادرار (98 ≥) دفع می شود [3] . میانگین نیمه عمر حذف Pregabalin 6.3 ساعت است. انتظار می رود 50٪ از نمونه های ادرار منفی در طی 3 روز و در کل 5 روز مورد نیاز باشد تا نمونه های ادرار منفی در این موضوع با حداکثر غلظت ادرار اندازه گیری شود. [5]

در این مطالعه ، از جمله 4799 نمونه ادراری مثبت پرهگابالین از 57.542 بیمار درد ، میانگین (دامنه) و میانگین مقادیر پره گابالین در نمونه های حاوی هر دو دارو به ترتیب 7/188 میکروگرم در میلی لیتر و 116.0 میکروگرم بر میلی لیتر بود. [6]

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. پانل آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا حد خطوط موجی غوطه ور کنید ، اما دستگاه پلاستیکی را لمس نکنید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

منفی: * دو خط ظاهر می شود . یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت پرگابالین پایین تر از سطح برش قابل تشخیص است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت پرگابالین از سطح برش قابل تشخیص فراتر است.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DPG-102 کاست تست سریع پرگابالین (PGB) ادرار کاست 40 تن 50μg / ml * م
DPG-114 پانل تست سریع Pregabalin (PGB) ادرار پانل 40 تن م
DPG-101 پرگابالین (PGB) تست تست سریع ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852