CE تأیید کیت تست سوء مصرف مواد مخدر ، کیت های تست صفحه دارویی فنتانیل ادرار

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DFY-101 / DFY-102 / DFY-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 50T / کیت ، 40T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: Dipstick ، ​​کاست ، پانل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 50T / کیت ، 40T / کیت قطع: 10 نانوگرم در میلی لیتر ، 20 نانوگرم در میلی لیتر *
ذخیره سازی: 2-30 رنگ: سفید
برجسته:

تست سریع یک مرحله

,

کیت تست داروی خانگی

تست سریع برای تشخیص کیفی FYL   گواهی CE


برنامه های کاربردی:

آزمایش سریع FYL (Fentanyl) (ادرار) یک روش ایمونوکروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی نورفنتانیل ، متابولیت فنتانیل است. این یک داروی ضد درد قوی مواد مخدر است که سوء استفاده از آن منجر به عادت یا اعتیاد می شود. این در درجه اول آگونیست موپیوئید است. Norfentanyl همچنین به عنوان مکمل بیهوشی عمومی استفاده می شود ، و به عنوان یک بی حس کننده برای القاء و نگهداری نیز استفاده می شود.
این روش فقط نتیجه آزمایش تحلیلی اولیه را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.


شرح:


فنتانیل متعلق به داروهای ضد درد مواد مخدر قدرتمند است و یک محرک گیرنده مواد مخدر ویژه μ است. فنتانیل یکی از انواع مختلفی است که در فهرست "کنوانسیون تنها مواد مخدر در سال 1961" در سازمان ملل ذکر شده است. از بین داروهای افیونی که تحت کنترل بین المللی است ، فنتانیل یکی از رایج ترین ها برای درمان درد متوسط ​​تا شدید است. پس از تزریق مداوم فنتانیل ، مبتلایان عملکرد سندرم پرهیز از مواد افیونی طولانی مانند آتاکسی و تحریک پذیری و غیره را به وجود می آورند ، که بعد از مصرف فنتانیل در مدت زمان طولانی اعتیاد را نشان می دهد. در مقایسه با معتادان به آمفتامین ، معتادان به مواد مخدر که فنتانیل مصرف می کنند ، بیشتر احتمال ابتلا به HIV بیشتر ، رفتار تزریق خطرناک تر و مصرف بیش از حد داروهای مادام العمر دارند.


چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. صفحه آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

منفی: * دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت نورفنتانیل زیر سطح قابل تشخیص است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. یک نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت نورفنتانیل بیش از سطح قابل تشخیص است.

INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با استفاده از یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از لوت استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DFY-102 کاست تست سریع Fentanyl (FYL) ادرار کاست 40 تن 10 نانوگرم در میلی لیتر ، 20 نانوگرم در میلی لیتر * م
DFY-114 پانل تست سریع Fentanyl (FYL) ادرار پانل 40 تن م
DFY-101 Fentanyl (FYL) تست سریع قطره چکان ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852