آمفتامین (AMP) در ادرار انسانی کاست خواننده کیت تست تشخیصی سریع با گواهینامه Ce

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DAM-R102
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 25T / کیت
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست نمونه: ادرار
اندازه کیت: 25T / کیت قطع: /
ذخیره سازی: 2-30 زمان ماندگاری: 24 ماه
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت تست داروی خانگی

آزمایش سریع برای تشخیص کیفی آمفتامین (AMP) در ادرار انسان است که با استفاده از AllTest TM LF Reader قابل انجام است. فقط برای تشخیص پزشکی و سایر متخصصان آزمایشگاهی.

کاربرد:

کاست تست AMP Rapid (Urine) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص آمفتامین در ادرار انسان است که با استفاده از The Reader در غلظت برش 1000 میلی گرم در میلی لیتر قابل انجام است. این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.

این روش فقط نتیجه آزمایش تحلیلی اولیه را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:
آمفتامین یک ماده کنترل شده با برنامه II است که با نسخه (Dexedrine®) موجود است و در بازار غیرقانونی نیز موجود است. آمفتامین ها نوعی از عوامل قوی سمپاتومیمتیک با کاربردهای درمانی هستند. آنها از نظر شیمیایی به کاتکول آمین های طبیعی بدن مرتبط هستند: اپی نفرین و نوراپی نفرین. دوزهای حاد بیشتر منجر به تحریک سیستم عصبی مرکزی می شود و باعث سرخوشی ، هوشیاری ، کاهش اشتها و احساس افزایش انرژی و قدرت می شود. پاسخهای قلبی عروقی به آمفتامین ها شامل افزایش فشار خون و آریتمی قلبی است. واکنش های حاد بیشتر باعث اضطراب ، پارانویا ، توهم و رفتار روانی می شود. تأثیرات آمفتامین ها به طور کلی 2-4 ساعت پس از استفاده ادامه می یابد و این دارو نیمه عمر 4 تا 24 ساعت را در بدن دارد. حدود 30٪ آمفتامین ها به صورت بدون تغییر در ادرار دفع می شوند و مابقی آن به عنوان مشتقات هیدروکسیله شده و دی آمین شده است.
دستگاه تست سریع AMP (Urine) یک آزمایش غربالگری سریع ادرار است که با استفاده از LF Reader قابل انجام است. این آزمایش از یک آنتی بادی مونوکلونال برای تشخیص انتخابی سطح بالای آمفتامین ها در ادرار استفاده می کند. کاست تست AMP سریع (ادرار) هنگامی که آمفتامین در ادرار بیش از 1000 نانوگرم در میلی لیتر است نتیجه مثبت می دهد.
چگونه استفاده کنیم؟
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1.Exact QR Code از کارت کد QR برای کسب اطلاعات خاص از آزمون. فقط از کارت کد QR موجود در کیت های تست استفاده کنید
2. کیسه را قبل از باز کردن ، دمای آن را گرم کنید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
3. نوار کاست تست را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
4. منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج AllTest TM LF باید با The AllTest TM LF Reader در 5 دقیقه خوانده شود.
5- آیا نتایج آزمون را بصری تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

نتایج خوانده شده توسط AllTest TM LF Reader

نتیجه مثبت یا منفی برای هر آنالیت توسط AllTest TM LF Reader تعیین می شود.

نتیجه ممکن است به اکسل یا PDF صادر شود.

در این مرحله ممکن است کاست تست برداشته شود و به درستی دور ریخته شود.

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852