300ng / ml 7-Aminoclonazepam (7-ACL) کیت کاست / سوپاپ / نوار تست نواری سریع تزریق شده با مواد مخدر یکبار مصرف با CE

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: DACL-101 / DACL-102 / DACL-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500
جزئیات بسته بندی: 40T / Kit یا 50T / Kit
قابلیت ارائه: 100 میلیون در سال
قالب: کاست / قطعه قطعه / نوار نمونه: ادرار
اندازه کیت: 40T / Kit یا 50T / Kit قطع: 300ng / میلی لیتر *
ذخیره سازی: 2-30 زمان ماندگاری: 24 ماه
برجسته:

تست سریع یک مرحله

,

کیت تست داروی خانگی

Rapid یکبار مصرف 7-آمینوکلونازپام (7-ACL) سوء مصرف مواد مخدر 300ng / میلی لیتر * کیت تست تشخیص OEM CE

برنامه های کاربردی:

ACL Rapid Test Dipstick (ادرار) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص 7-آمینوکلونازپام (متابولیت اصلی) در ادرار با غلظت برش 100ng / ml است. این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.
این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:

7-آمینوکلونازپام متابولیت اصلی کلونازپام است. کلونازپام که در بین دیگران تحت نام تجاری Klonopin فروخته می شود ، دارویی است که برای پیشگیری و درمان تشنج ، اختلال هراس و برای اختلال حرکتی که به آکاتیزیا معروف است مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی بنزودیازپین است. به عنوان متابولیت اصلی ، از 7 آمینوکلونازپام ممکن است برای نظارت بر مصرف داروی والدین ، ​​کلونازپام استفاده شود. کلونازپام ، با نام Klonopin و Rivotril به بازار عرضه می شود ، بنزودیازپین طولانی مدت با خواص ضد اضطراب ، ضد تشنج ، شل کننده عضلات و خواب آور است.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120 میکرو لیتر) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. صفحه آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج


(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)


منفی: * دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت 7-Aminoclonazepam (7-ACL) زیر سطح برش قابل تشخیص است.


* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط آزمون (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.


مثبت: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت 7-Aminoclonazepam (7-ACL) از سطح برش قابل ردیابی فراتر می رود.


INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DACL-102 کاست تست سریع 7-آمینوکلونازپام (7-ACL) ادرار کاست 40 تن 300ng / میلی لیتر * م
DACL-114 صفحه آزمایشی سریع 7-آمینوکلونازپام (7-ACL) ادرار پانل 40 تن م
DACL-101 7-آمینوکلونازپام (7-ACL) تست تست سریع ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852