کاست تست سریع COVID-19 IgG گواهینامه CE

اطلاعات پایه
Place of Origin: CHINA
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: INCPG-402
Minimum Order Quantity: 500
جزئیات بسته بندی: 25T / کیت
Supply Ability: 100 Million a year
قالب: نوار کاست نمونه: W/S/P
برش: درج را ببینید ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتیگراد
زمان نگهداری: 24 ماه
برجسته:

rapid diagnostic test kits, one step rapid test

,

one step rapid test

کاست تست سریع IgG COVID-19 یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی جریان جانبی برای تشخیص کیفی آنتی بادی IgG در برابر SARS-COV-2 در خون کامل، سرم یا نمونه پلاسمای انسان و همچنین در نمونه خون کامل Fingerstick است.

 

【خلاصه】

کروناویروس های جدید متعلق به جنس β هستند.COVID-19 یک بیماری عفونی حاد تنفسی است.مردم به طور کلی مستعد هستند.در حال حاضر، بیماران مبتلا به کروناویروس جدید منبع اصلی عفونت هستند.افراد آلوده بدون علامت نیز می توانند منبع عفونی باشند.بر اساس بررسی‌های اپیدمیولوژیک فعلی، دوره کمون 1 تا 14 روز، عمدتاً 3 تا 7 روز است.تظاهرات اصلی شامل تب، خستگی و سرفه خشک است.احتقان بینی، آبریزش بینی، گلودرد، میالژی و اسهال در موارد معدودی دیده می شود.

کرونا ویروس‌های RNA پوشش‌دار هستند که به طور گسترده در بین انسان‌ها، سایر پستانداران و پرندگان توزیع می‌شوند و باعث بیماری‌های تنفسی، روده‌ای، کبدی و عصبی می‌شوند.1 شش گونه ویروس کرونا عامل بیماری انسان هستند.2 چهار ویروس - 229E، OC43، NL63 و HKU1 - شایع هستند و معمولاً علائم سرماخوردگی را در افراد دارای ایمنی بدن ایجاد می کنند.2


【راهنمای استفاده】
قبل از آزمایش، اجازه دهید آزمایش، نمونه، بافر و/یا کنترل ها به دمای اتاق (30-15 درجه سانتیگراد) برسند.
1. کاست تست را از کیسه فویل بردارید و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.اگر آزمایش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود، بهترین نتایج حاصل می شود.
2. کاست را روی یک سطح تمیز و صاف قرار دهید.
برای نمونه سرم یا پلاسما:
برای استفاده از قطره چکان: قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید، نمونه را به خط پر بکشید
(تقریباً 10 میکرولیتر)، و نمونه را به چاه نمونه (S) منتقل کنید، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای استفاده از پیپت: برای انتقال 10 uL نمونه به چاه نمونه (S)، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای رگ‌گیری نمونه خون کامل:
برای استفاده از قطره چکان:قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید، نمونه را حدود 1 سانتی متر بالای خط پر کنید و 1 قطره کامل (تقریبا 20 میکرولیتر) از نمونه را به چاه نمونه (S) منتقل کنید.سپس 2 قطره بافر (تقریبا 80 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای استفاده از پیپت: برای انتقال 20 uL خون کامل به چاه نمونه (S)، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای نمونه خون کامل Fingerstick:
برای استفاده از قطره چکان:قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید، نمونه را حدود 1 سانتی متر بالای خط پر کنید و 1 قطره کامل (تقریبا 20 میکرولیتر) از نمونه را به چاه نمونه (S) منتقل کنید.سپس 2 قطره بافر (تقریبا 80 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای استفاده از لوله مویرگی:لوله مویرگی را پر کنید و تقریباً 20 میکرولیتر از نمونه خون کامل انگشتی را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.تصویر زیر را ببینید.
3. منتظر بمانید تا خط(های) رنگی ظاهر شود.نتایج را در 10 دقیقه بخوانید.بعد از 20 دقیقه نتیجه را تفسیر نکنید.
توجه داشته باشید: توصیه می شود بیش از 6 ماه پس از باز کردن ویال از بافر استفاده نکنید.

کاست تست سریع COVID-19 IgG گواهینامه CE 0

 

تفسیر نتایج

IgG مثبت:* دو خط رنگی ظاهر می شود.یک خط رنگی باید همیشه در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر شود و یک خط دیگر باید در ناحیه خط IgG باشد.

*توجه داشته باشید: شدت رنگ در مناطق خط تست ممکن است بسته به آن متفاوت باشد

غلظت آنتی بادی های 2019-nCoV موجود در نمونه.بنابراین، هر سایه رنگی در ناحیه خط تست باید مثبت در نظر گرفته شود.

منفی:یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود.هیچ خطی در ناحیه IgG ظاهر نمی شود.

بی اعتبار: خط کنترل ظاهر نمی شود.حجم نمونه ناکافی یا تکنیک های رویه ای نادرست محتمل ترین دلایل شکست خط کنترل هستند.روش را مرور کنید و تست را با یک تست جدید تکرار کنید.اگر مشکل همچنان ادامه داشت، فوراً استفاده از کیت تست را متوقف کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه شماره تولید - محصول نمونه فرمت اندازه کیت وضعیت CE
INCPG-402 تست سریع IgG COVID-19 WB/S/P نوار کاست 25 ت CE

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852