CE COVID-19 کاست تست سریع IgG / IgM

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE
شماره مدل: INCP-R402
مقدار حداقل تعداد سفارش: N / A
جزئیات بسته بندی: 25 T
زمان تحویل: 10-15 روز
شرایط پرداخت: T / T
رنگ: آبی نمونه: خون کامل، سرم، پلاسما و نمونه خون کامل Fingerstick
قطع کن: درج را ببینید ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد
گواهی: CE، ISO13485 فرمت: نوار کاست
برجسته:

IgM Rapid Test Cassette

,

IgG Rapid Test Cassette

,

COVID-19 Rapid Test Cassette

کاست تست سریع IgG/IgM COVID-19 یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی جریان جانبی برای تشخیص کیفی آنتی‌بادی‌های IgG و IgM علیه SARS-COV-2 در نمونه‌های خون کامل، سرم یا پلاسمای انسان و همچنین در نمونه خون کامل Fingerstick است.

 

【خلاصه】

کروناویروس های جدید متعلق به جنس β هستند.COVID-19 یک بیماری عفونی حاد تنفسی است.مردم به طور کلی مستعد هستند.در حال حاضر، بیماران مبتلا به کروناویروس جدید منبع اصلی عفونت هستند.افراد آلوده بدون علامت نیز می توانند منبع عفونی باشند.بر اساس بررسی‌های اپیدمیولوژیک فعلی، دوره کمون 1 تا 14 روز، عمدتاً 3 تا 7 روز است.تظاهرات اصلی شامل تب، خستگی و سرفه خشک است.احتقان بینی، آبریزش بینی، گلودرد، میالژی و اسهال در موارد معدودی دیده می شود.

کرونا ویروس‌های RNA پوشش‌دار هستند که به طور گسترده در بین انسان‌ها، سایر پستانداران و پرندگان توزیع می‌شوند و باعث بیماری‌های تنفسی، روده‌ای، کبدی و عصبی می‌شوند.1 شش گونه ویروس کرونا عامل بیماری انسان هستند.2 چهار ویروس - 229E، OC43، NL63 و HKU1 - شایع هستند و معمولاً علائم سرماخوردگی را در افراد دارای ایمنی بدن ایجاد می کنند.2


【راهنمای استفاده】
قبل از آزمایش، اجازه دهید آزمایش، نمونه، بافر و/یا کنترل ها به دمای اتاق (30-15 درجه سانتیگراد) برسند.
1. کاست تست را از کیسه فویل بردارید و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.اگر آزمایش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود، بهترین نتایج حاصل می شود.
2. کاست را روی یک سطح تمیز و صاف قرار دهید.
برای نمونه سرم یا پلاسما:
برای استفاده از قطره چکان: قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید، نمونه را به خط پر بکشید
(تقریباً 10 میکرولیتر)، و نمونه را به چاه نمونه (S) منتقل کنید، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای استفاده از پیپت: برای انتقال 10 uL نمونه به چاه نمونه (S)، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای رگ‌گیری نمونه خون کامل:
برای استفاده از قطره چکان:قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید، نمونه را حدود 1 سانتی متر بالای خط پر کنید و 1 قطره کامل (تقریبا 20 میکرولیتر) از نمونه را به چاه نمونه (S) منتقل کنید.سپس 2 قطره بافر (تقریبا 80 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای استفاده از پیپت: برای انتقال 20 uL خون کامل به چاه نمونه (S)، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای نمونه خون کامل Fingerstick:
برای استفاده از قطره چکان:قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید، نمونه را حدود 1 سانتی متر بالای خط پر کنید و 1 قطره کامل (تقریبا 20 میکرولیتر) از نمونه را به چاه نمونه (S) منتقل کنید.سپس 2 قطره بافر (تقریبا 80 میکرولیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
برای استفاده از لوله مویرگی:لوله مویرگی را پر کنید و تقریباً 20 میکرولیتر از نمونه خون کامل انگشتی را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید، سپس 2 قطره بافر (تقریباً 80 uL) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.تصویر زیر را ببینید.

3. نتایج آزمایش را به صورت دیداری تفسیر نکنید.
برای نصب Reader، راه اندازی و دستورالعمل های کامل را به راهنمای کاربر Reader مراجعه کنید.اپراتور باید قبل از استفاده از کتابچه راهنمای کاربر Reader استفاده کند و با فرآیندها و روش های کنترل کیفیت آشنا شود.

توجه داشته باشید: توصیه می شود بیش از 6 ماه پس از باز کردن ویال از بافر استفاده نکنید.

 CE COVID-19 کاست تست سریع IgG / IgM 0

 

تفسیر نتایج

نتایج خوانده شده توسط LF Reader
نتیجه مثبت یا منفی SARS-CoV-2 توسط خواننده LF تعیین می شود.نتیجه را می توان به اکسل یا PDF صادر کرد.در صورت به دست آوردن نتایج مشکوک، سایر آزمایشات بالینی موجود مورد نیاز است.

گربه شماره تولید - محصول نمونه فرمت اندازه کیت وضعیت CE
INCP-R402 تست سریع IgG/IgM COVID-19 WB/S/P نوار کاست 25 ت CE

 

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852