گواهی CE کاست / Dipstick / پانل تست دقیق سوء مصرف مواد مخدر Urine AB-PINACA (ABP)

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE, ISO13485
شماره مدل: DABP-101 / DABP-102 / DABP-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: N / A
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 40T / Kit یا 50T / Kit
زمان تحویل: 2-4 هفته
شرایط پرداخت: سابق با این نسخهها کار
قابلیت ارائه: 10 متر تست در ماه
قالب: کاست / قطر / پانل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 40T / Kit یا 50T / Kit ذخیره سازی: 2-30
برش: 10 نانوگرم در میلی لیتر گواهی: م.
برجسته:

کیت های تست سریع تشخیصی

,

تست سریع یک مرحله

آزمایش سریع AB-PINACA (ABP) برای تشخیص کیفی 10 نانوگرم در میلی لیتر در ادرار انسان. فقط برای تشخیص پزشکی و سایر متخصصان آزمایشگاهی.

کاربرد:

نوار تست ABP Rapid Test (ادرار) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص AB-PINACA در ادرار انسان با غلظت برش 10ng / میلی لیتر است.
این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) یا کروماتوگرافی مایع / طیف سنجی جرمی (LC / MS) روشهای تأیید برتر هستند. توجه بالینی و داوری حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ،
به ویژه هنگامی که از نتایج مثبت اولیه استفاده می شود.

شرح:

AB-PINACA ترکیبی است که برای اولین بار به عنوان یک جزء از محصولات شاهدانه مصنوعی در ژاپن در سال 2012 شناخته شد. این محصول ابتدا توسط Pfizer در سال 2009 به عنوان یک داروی ضد درد ساخته شده است. = 2.87 نانومتر ، EC50 = 1.2 نانومتر) و گیرنده CB2 (Ki = 0.88 نانومتر ، EC50 = 2.5 نانومتر) و به طور کامل جایگزین Δ9-THC در مطالعات تبعیض آمیز موش ، در حالی که 1.5x قوی تر است.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120 میکرو لیتر) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. صفحه آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج


(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)


منفی: * دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگ باید در ناحیه کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه آزمون (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت AB-PINACA (ABP) پایین تر از سطح قابل تشخیص است.


* توجه: سایه رنگ در ناحیه آزمایش (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگ ضعف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.
مثبت: یک خط رنگ در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه آزمون (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت AB-PINACA (ABP) بالاتر از سطح قابل تشخیص است.


INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با کاست جدید تست تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کاست تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DABP-102 کاست تست سریع AB-PINACA (ABP) ادرار کاست 40 تن 10 نانوگرم در میلی لیتر * م
DABP-114 پانل سریع آزمایش AB-PINACA (ABP) ادرار پانل 40 تن م
DABP-101 نوار تست سریع آزمایش AB-PINACA (ABP) ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852