100 پزشکی نانوگرم / میلی لیتر دقیق آلپرازولام تک داروی آزمایش سریع ادرار ، محصول پزشکی

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: Alltest
گواهی: CE
شماره مدل: DALP-101 / DALP-102 / DALP-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 تن
جزئیات بسته بندی: 40T / Kit یا 50T / Kit
زمان تحویل: 20days
رنگ: زرد نمونه: ادرار
قالب: پنل / کاست / قطره ای اندازه کیت: 40T / Kit یا 50T / Kit
برش: 100 نانوگرم در میلی لیتر گواهی: CE / FDA
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت تست داروی خانگی

پانل 100 نانوگرم در میلی لیتر / کاست / قطره دقیق دقیق آلپراسولام تک داروی سریع آزمایش ادرار سریع محصول پزشکی

کاربرد:

آزمایش سریع ALP (ادرار) یک روش ایمنی سنجی سریع کروماتوگرافی برای تشخیص آلپرازولام در ادرار با غلظت برش 100ng / ml است. این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند ، لطفاً در این بسته بسته به جدول مشخصات تحلیلی مراجعه کنید.
این روش فقط یک نتیجه آزمایش کیفی و اولیه تحلیلی را ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتیجه تحلیلی تایید شده ، باید از یک روش شیمیایی متناوب خاص استفاده شود. کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تأیید کننده ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر نتیجه آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه در مواردی که از نتایج مثبت اولیه استفاده شود.

شرح:

Alprazolam ، که در میان دیگران تحت نام تجاری Xanax موجود است ، یک ضد اضطراب کوتاه مدت از کلاس بنزودیازپین است. معمولاً برای درمان اختلال هراس و اختلالات اضطرابی مانند اختلال اضطراب عمومی (GAD) یا اختلال اضطراب اجتماعی (SAD) استفاده می شود. Alprazolam ، مانند سایر بنزودیازپین ها ، به سایت های خاصی در گیرنده GABAA متصل می شود. این ماده دارای خاصیت ضد اضطراب ، آرام بخش ، خواب آور ، آرامش بخش ماهیچه های اسکلتی ، ضد تشنج و خاصیت عفونی است.
ميانگين نيمه عمر آلپرازولام 16.3 ساعت در افراد سالخورده مشاهده شده است (دامنه: 9.0-26.9 ساعت ، 16 نفر) در مقايسه با 11.0 ساعت (دامنه: 3.3-15.8 ساعت ، 16 نفر = در افراد سالم). آلپرازولام و متابولیتهای آن در درجه اول در ادرار دفع می شوند. فارماکوکینتیک آلپرازولام و دو متابولیت فعال اصلی آن (4-هیدروکسی آلپرازولام و α-هیدروکسی آلپرازولام) بصورت خطی هستند و غلظت آن با حداکثر مقدار توصیه شده روزانه 10 میلی گرم 10 میلی گرم یک بار در روز تجویز می شود. غلظت اوج در پلاسما در یک یا دو ساعت پس از تجویز رخ می دهد. سطح پلاسما متناسب با دوز داده شده است. بیش از محدوده دوز از 0.5 تا 3.0 میلی گرم ، سطح اوج 8.0 تا 37ng / ml مشاهده شد.

چگونه استفاده کنیم؟

به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست آزمایش را روی سطح تمیز و سطح قرار دهید. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120 میکرو لیتر) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【راهنمایی برای استفاده از پانل
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. صفحه آزمایش را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. با حرکت فلش به سمت ادرار ، صفحه آزمایش را حداقل 10 تا 15 ثانیه به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. نوار را حداقل تا سطح خطوط موج دار ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش قرار دهید.
4- درپوش را تعویض کرده و صفحه آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5- تایمر را شروع کرده و صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

【دستورالعمل استفاده از DIPSTICK
به آزمایش ، نمونه ادرار و / یا گروه کنترل اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. نوار تست را از کیسه بسته شده خارج کرده و طی یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. با فلش هایی که به سمت نمونه ادرار هستند ، حداقل 10 تا 10 ثانیه قطره آزمایش را به صورت عمودی در نمونه ادرار فرو کنید. حداکثر خط (MAX) را در هنگام غوطه ور کردن نوار تست عبور نکنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. نوار تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را شروع کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 5 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

منفی: * دو خط ظاهر می شود . یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد. این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت Alprazolam (ALP) پایین تر از سطح برش قابل تشخیص است.

* توجه: سایه رنگ در ناحیه خط تست (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگی ضعیف وجود داشته باشد ، باید آن را منفی قلمداد کرد.

مثبت: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود. این نتیجه مثبت نشان می دهد که Alprazolam (ALP) از سطح برش قابل تشخیص فراتر می رود.

I NVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
DALP-102 کاست تست سریع Alprazolam (ALP) ادرار کاست 40 تن 100 نانوگرم در میلی لیتر * م
DALP-114 صفحه آزمایشی سریع Alprazolam (ALP) ادرار پانل 40 تن م
DALP-101 Alprazolam (ALP) تست تست سریع ادرار قطره 50 تن م

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852