کیت تست دقیق کلونازپام CLO سوء مصرف مواد ادراری با CE تصویب شد

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE, ISO13485
شماره مدل: DCL-101 / DCL-102 / DCL-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: N / A
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 40T / Kit یا 50T / Kit
زمان تحویل: 2-4 هفته
شرایط پرداخت: سابق با این نسخهها کار
قابلیت ارائه: 10 متر تست در ماه
قالب بندی: کاست/دیپستیک/پنل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 40T/Kit یا 50T/Kit ذخیره سازی: 2-30
برش: 150 نانوگرم در میلی لیتر ، 400 نانوگرم در میلی لیتر* گواهی: م
برجسته:

کیت تست سریع تشخیصی

,

کیت تست داروی خانگی

 

یک آزمایش سریع برای تشخیص کیفی کلونازپام (CLO) در ادرار انسان.فقط برای تشخیص پزشکی و سایر متخصصان تشخیص آزمایشگاهی استفاده شود.

 

 

کاربرد:

 

آزمایش سریع CLO (ادرار) یک روش ایمونواسی سریع کروماتوگرافی برای تشخیص کلونازپام در ادرار با غلظت برش 150ng/ml است.این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را تشخیص می دهد ، لطفاً به جدول ویژگی های تحلیلی در این درج بسته مراجعه کنید.
این سنجش تنها یک نتیجه آزمایشی کیفی و اولیه را ارائه می دهد.برای بدست آوردن نتیجه تحلیلی تأیید شده ، باید از روش شیمیایی جایگزین خاص تری استفاده شود.کروماتوگرافی گازی/طیف سنجی جرمی (GC/MS) روش تأیید ارجح است.ملاحظات بالینی و قضاوت حرفه ای باید در مورد هر نتیجه آزمایش سوء مصرف مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه هنگامی که از نتایج مثبت اولیه استفاده می شود.

 

شرح:

 

کلونازپام یک داروی بنزودیازپین است که دارای خواص ضد اضطراب ، ضد تشنج ، شل کننده عضلات ، آرام بخش ، آرام بخش و خواب آور است.کلونازپام دارای اثر متوسطی است و حداکثر سطح خون یک تا چهار ساعت پس از تجویز خوراکی رخ می دهد.عوارض بلندمدت بنزودیازپین ها شامل تحمل ، وابستگی به بنزودیازپین و سندرم ترک بنزودیازپین است که در یک سوم بیماران تحت درمان با کلونازپام به مدت بیش از چهار هفته رخ می دهد.بنزودیازپین ها مانند کلونازپام دارای اثر سریع ، میزان اثربخشی بالا و سمیت کم در مصرف بیش از حد هستند.با این حال ، مانند اکثر داروها ، ممکن است معایبی به دلیل اثرات نامطلوب یا متناقض داشته باشد. دوره تشخیص بنزودیازپین ها در ادرار 3-7 روز است.

 

 

چگونه استفاده کنیم؟

 

 

اجازه دهید آزمایش ، نمونه ادرار و/یا گروه کنترل قبل از آزمایش به دمای اتاق (15-30 درجه سانتی گراد) برسد.
1. قبل از باز کردن کیف ، آن را به دمای اتاق برسانید.کاست تست را از کیسه آب بندی شده خارج کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست تست را روی یک سطح تمیز و صاف قرار دهید.قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را روشن کنید.از به دام انداختن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید.تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شوند.نتایج را در 5 دقیقه بخوانید.نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

کیت تست دقیق کلونازپام CLO سوء مصرف مواد ادراری با CE تصویب شد 0

【راهنمای استفاده از پانل
اجازه دهید آزمایش ، نمونه ادرار و/یا گروه کنترل قبل از آزمایش به دمای اتاق (15-30 درجه سانتی گراد) برسد.
1. پانل آزمایش را از کیسه آب بندی شده خارج کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. در حالی که پیکان به سمت نمونه ادرار است ، پانل آزمایش را به طور عمودی در نمونه ادرار به مدت حداقل 10 تا 15 ثانیه غوطه ور کنید.نوار را حداقل در سطح خطوط موج دار غوطه ور کنید ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش.
4. درپوش را عوض کرده و پانل آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5. تایمر را راه اندازی کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شوند.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود.نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

کیت تست دقیق کلونازپام CLO سوء مصرف مواد ادراری با CE تصویب شد 1

【راهنمای استفاده از قطره
اجازه دهید آزمایش ، نمونه ادرار و/یا گروه کنترل قبل از آزمایش به دمای اتاق (15-30 درجه سانتی گراد) برسد.
1. قبل از باز کردن کیف ، آن را به دمای اتاق برسانید.چوب تست را از کیسه آب بندی شده خارج کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. در حالی که فلش ها به سمت نمونه ادرار نشانه رفته اند ، میله آزمایش را به طور عمودی در نمونه ادرار به مدت حداقل 10-15 ثانیه فرو کنید.هنگام غوطه ور کردن نوار ، حداکثر خط (MAX) را روی دیپست تست نگذارید.تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. میله تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را روشن کرده و منتظر بمانید تا خطوط (های) رنگی ظاهر شوند.نتایج را در 5 دقیقه بخوانید.نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

کیت تست دقیق کلونازپام CLO سوء مصرف مواد ادراری با CE تصویب شد 2

 

 

 

تفسیر نتایج


(لطفاً به تصویر بالا مراجعه کنید)


منفی:* دو خط ظاهر می شود.یک خط رنگ باید در ناحیه کنترل (C) ، و یک خط رنگ دیگر در منطقه آزمایش (T) باشد.این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت کلونازپام (CLO) زیر سطح قابل تشخیص است.


*توجه داشته باشید:سایه رنگ در ناحیه آزمایش (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگ کم رنگ وجود داشته باشد ، باید منفی تلقی شود.
POSITIVE: یک خط رنگ در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود.هیچ خطی در منطقه آزمایش (T) ظاهر نمی شود.این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت کلونازپام (CLO) بالاتر از سطح قابل تشخیص است.


INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود.حجم ناکافی نمونه یا تکنیک های رویه ای نادرست محتمل ترین دلایل خرابی خط کنترل است.روش را مرور کرده و آزمایش را با یک کاست تست جدید تکرار کنید.در صورت برطرف نشدن مشکل ، بلافاصله از کاست تست استفاده نکنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

 

 

گربهخیر توضیحات محصول نمونه قالب بندی اندازه کیت قطع وضعیت
DCL-102 کاست تست سریع کلونازپام (CLO) ادرار کاست 40 تن 150 نانوگرم در میلی لیتر ، 400 نانوگرم در میلی لیتر* CE
DCL-114 پنل تست سریع کلونازپام (CLO) ادرار پنل 40 تن CE
DCL-101 چسب تست سریع کلونازپام (CLO) ادرار چسب 50 تن CE

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852