تماس با ما
Selina

شماره تلفن : +86 13989889852

WhatsApp : +8613989889852

اولین آزمایش جهانی مایعات خوراکی آنتی ژن Covid-19 دارای گواهینامه OTC!

June 8, 2021

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO. ، LTD گفت که اخیراً گواهینامه Europe CE OTC را برای تست سریع آنتی ژن COVID-19 (مایع دهان) برای خودآزمایی دریافت کرده است و یک روش سنجش کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی پروتئین نوکلئوکپسید SARS-CoV-2 است. آنتی ژن های موجود در مایعات دهانی انسان.

 

این تست برای مصارف خانگی با نمونه های مایع خوراکی خود جمع آوری شده در افرادی که به COVID-19 مشکوک هستند ، طراحی شده است.نقاط قوت تست سریع آنتی ژن OTC COVID-19 (بزاق) EASY (جمع آوری نمونه) ، FAST (نتیجه 15 دقیقه زمان سنجش) ، ساده (کارکرد ، بدون نیاز به تجهیزات) و دقت بالا است.

 

آزمایش سریع آنتی ژن OTC COVID-19 (بزاق) فقط نتایج اولیه را بدست می آورد ، تأیید نهایی باید بر اساس نتایج تشخیصی بالینی باشد.نتایج برای تشخیص آنتی ژن های پروتئین نوکلئوکپسید SARS-CoV-2 است.آنتی ژن به طور کلی در نمونه های تنفسی فوقانی در مرحله حاد عفونت قابل تشخیص است.نتایج مثبت وجود آنتی ژن های ویروسی را نشان می دهد ، اما ارتباط بالینی با سابقه بیمار و سایر اطلاعات تشخیصی برای تعیین وضعیت عفونت ضروری است.نتایج منفی باید در زمینه مواجهه اخیر بیمار ، سابقه و وجود علائم و نشانه های بالینی مطابق با COVID-19 در نظر گرفته شود.

 

ارزیابی بالینی با مقایسه نتایج به دست آمده از آزمون سریع آنتی ژن COVID-19 با نتایج آزمون RT-PCR انجام شد.کارآزمایی بالینی شامل 406 نمونه مایع خوراکی بود.طبق ALLTEST ، نتایج آزمون 99.3٪ ویژگی و 90.1٪ حساسیت را با دقت کلی 97.0٪ نشان داده است.دقت مشاهده شده ممکن است بسته به شیوع ویروس در جمعیت متفاوت باشد.

 

ALLTEST یک راه حل کامل برای تشخیص COVID-19 ارائه می دهد ، که ارائه گزینه های مختلف از آزمایش های سریع COVID-19 قابل اعتماد (هر دو تست آنتی بادی و آنتی بادی IgG / IgM) به موقع است.واقع در منطقه توسعه اقتصادی و فناوری هانگژو ، روابط عمومی چین.