تماس با ما
Selina

شماره تلفن : +86 13989889852

WhatsApp : +8613989889852

تنها شرکت در جهان با دو تست سریع آنتی ژن SARS-CoV-2 دارای گواهینامه CE OTC برای تست خود

July 13, 2021

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH. ، LTD گفت که اخیراً گواهینامه CE CE OTC را برای تست سریع آنتی ژن COVID-19 (سواب بینی) برای آزمایش خود دریافت کرده است و یک کیت تست یکبار مصرف است که برای شناسایی SARS-CoV-2 طراحی شده است باعث ایجاد COVID-19 با نمونه سواب بینی خود جمع آوری شده از افراد علامتی می شود که مشکوک به آلوده شدن به COVID-19 هستند.

آخرین اخبار شرکت تنها شرکت در جهان با دو تست سریع آنتی ژن SARS-CoV-2 دارای گواهینامه CE OTC برای تست خود  0

آزمایش سریع آنتی ژن OTC COVID-19 (سواب بینی) فقط نتایج اولیه را بدست می آورد ، تأیید نهایی باید بر اساس نتایج تشخیصی بالینی باشد.نتایج برای تشخیص آنتی ژن های پروتئین SARS-CoV-2 Nucleocapsid است.یک آنتی ژن به طور کلی در نمونه های تنفسی فوقانی در مرحله حاد عفونت قابل تشخیص است.نتایج مثبت وجود آنتی ژن های ویروسی را نشان می دهد ، اما ارتباط بالینی با سابقه بیمار و سایر اطلاعات تشخیصی برای تعیین وضعیت عفونت ضروری است.نتایج منفی باید در زمینه مواجهه اخیر بیمار ، سابقه و وجود علائم و نشانه های بالینی مطابق با COVID-19 در نظر گرفته شود.

 

ارزیابی بالینی با مقایسه نتایج به دست آمده از آزمون سریع آنتی ژن COVID-19 با نتایج آزمون RT-PCR انجام شد.کارآزمایی بالینی شامل 874 نمونه مایع خوراکی بود.طبق ALLTEST ، نتایج آزمون 99.4٪ و 95.4٪ حساسیت را با دقت کلی 97.8٪ نشان داده است.دقت مشاهده شده بسته به شیوع ویروس در جمعیت ممکن است متفاوت باشد.

 

پیش از این ، ALLTEST قبلاً CE OTC Certified را در محصول تست سریع آنتی ژن COVID-19 (Oral Fluid) برای خودآزمایی بدست آورده است.کسب صلاحیت دسترسی COVID-19 Antigen Rapid Test (Nasal Swab) نشان دهنده این است که این سری از محصولات برای خودآزمایی بار دیگر شناخته شده است.

 

ALLTEST یک راه حل کامل برای تشخیص COVID-19 ارائه می دهد ، که ارائه گزینه های مختلف از آزمایش های سریع COVID-19 قابل اعتماد (هر دو تست آنتی ژن و آنتی بادی) به موقع است.واقع در منطقه توسعه اقتصادی و فناوری هانگژو ، روابط عمومی چین.