تماس با ما
Selina

شماره تلفن : +86 13989889852

WhatsApp : +008613989889852

اولین لاک پشت غول پیکر آلبینو گالاپاگوس کمیاب و دیده نشده در باغ وحش سوئیس

June 6, 2022

اولین لاک پشت غول پیکر آلبینو گالاپاگوس کمیاب و دیده نشده در باغ وحش سوئیس

 

یک لاک پشت غول پیکر آلبینو گالاپاگوس "تا به حال مشاهده نشده" روز جمعه اولین حضور عمومی خود را در باغ وحش سوئیس انجام داد.

 

دو لاک پشت، یکی سیاه و دیگری آلبینو، در اوایل ماه مه در باغ وحش تروپیکواریوم در سرویون، سوئیس به دنیا آمدند. به گفته تروپیکواریوم، لاک پشت غول پیکر گالاپاگوس گونه ای در خطر انقراض است که امروزه کمتر از 15000 نفر زنده هستند.

 

لاک‌پشت‌ها از طریق یک برنامه حفاظت از گونه‌ها پرورش داده شدند که هر تولد لاک پشت را استثنایی می‌داند.اما یک بچه لاک پشت آلبینو نامشخص است.

 

رویترز گزارش داد که نوزاد آلبینو در اول ماه مه، دو ماه و نیم پس از آن که مادر در 11 فوریه 5 تخم گذاشت، از تخم خارج شد.

 

این باغ وحش در بیانیه ای اعلام کرد: "این اولین بار در جهان است که یک لاک پشت آلبینو گالاپاگوس متولد می شود و در اسارت نگهداری می شود. هیچ فرد آلبینو تاکنون در طبیعت مشاهده نشده است."

 

باغ وحش گفت که آلبینیسم در لاک پشت ها بسیار نادرتر از انسان است.

 

به ازای هر 20000 انسان، تقریباً یک مورد آلبینیسم وجود دارد، در حالی که تقریباً یک مورد در هر 100000 لاک پشت وجود دارد.

 

در هنگام تولد، لاک پشت ها معمولاً حدود 90 گرم یا کمتر از یک پوند وزن دارند.طبق گفته Tropiquarium، یک لاک پشت در بزرگسالی می تواند بیش از 880 پوند وزن داشته باشد و تا 200 سال عمر کند.

 

Camille Fine یک تولید کننده بصری پرطرفدار در تیم USA TODAY NOW است.او عاشق درست کردن پیتزا، تماشای استندآپ کمدی، عکاسی از دوستان و لوس کردن گربه اش، مروارید است.

 

از: کامیل فاین/ USA TODAY