تماس با ما
Selina

شماره تلفن : +86 13989889852

WhatsApp : +8613989889852

AllTest به عنوان شرکت مدل قابل اعتماد ضد مواد مخدر اعطا شد

January 24, 2023

AllTest به عنوان شرکت مدل قابل اعتماد ضد مواد مخدر اعطا شد

 

در 10 ژانویه 2023، با توجه به "اقدامات مدیریت ارزیابی اعتبار ضد مواد مخدر استان ژجیانگ (برای اجرای آزمایشی)"، پس از ارزیابی مشترک توسط مقامات امنیتی عمومی و ادارات مربوطه در هر شهر و بررسی توسط مقامات امنیتی عمومی استان، AllTest خرسند شد. واحد نمونه معتمد مبارزه با مواد مخدر استان 2022 اعطا شود.چن تیان شینگ، کاپیتان تیپ مبارزه با مواد مخدر منطقه کیانتانگ، افسر دنگ از تیپ مبارزه با مواد مخدر و دو جینگ از انجمن مدیریت مواد شیمیایی مواد مخدر لوح را به نمایندگی از گروه اهدا کردند.

 

محصولات تشخیص داروی AllTest آسان و سریع عمل می‌کنند و توسط سایت محدود نمی‌شوند و می‌توانند به سرعت و با حساسیت مورفین، مت آمفتامین، کتامین و سایر داروها و متابولیت‌های آن‌ها را در نمونه‌های ادرار، مو، بزاق و سایر نمونه‌های انسان تشخیص دهند، مخصوصاً برای سوء مصرف مواد مخدر مناسب هستند. سرشماری، بازرسی مکان سرگرمی، مراکز بازپروری مواد مخدر، بیمارستان ها، استخدام ارتش و معاینه فیزیکی استخدام واحد، غربالگری راننده در کنار جاده و غیره، و همچنین انواع تجهیزات مرتبط با تشخیص که برای کار ضد مواد مخدر استفاده می شود AllTest با کیفیت محصول عالی و بی نقص سیستم خدمات پس از فروش، AllTest به کارهای داخلی ضد مواد مخدر کمک می کند.

 

مواد مخدر به شدت مضر هستند و همه مسئولیت دارند که مواد مخدر را متوقف کنند.در آینده، AllTest به توسعه بیشتر محصولات جدید تشخیص مواد مخدر و تعمیق تحقیقات علمی با روحیه جسارت برای اولین بودن و تعالی ادامه خواهد داد.در عین حال، ما بر روی میدان نبرد خط مقدم در سطح مردم تمرکز خواهیم کرد و بر ارائه محصولات آزمایشی با کیفیت بالا و خدمات پشتیبانی فنی برای کنترل مواد مخدر تمرکز خواهیم کرد.

 

 

https://www.alltests.com.cn/Home/Product?classId=57