کاست با کیفیت بالا COC سوء مصرف مواد مخدر کوکائین/دیپستیک/کیت های تست پنل ادرار با CE

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: AllTest
گواهی: CE, ISO13485
شماره مدل: DCO-101 / DCO-102 / DCO-114
مقدار حداقل تعداد سفارش: N / A
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 40T / Kit یا 50T / Kit
زمان تحویل: 2-4 هفته
شرایط پرداخت: سابق با این نسخهها کار
قابلیت ارائه: 10 متر تست در ماه
قالب بندی: کاست/دیپستیک/پنل نمونه: ادرار
اندازه کیت: 40T/Kit یا 50T/Kit ذخیره سازی: 2-30
برش: 100 نانوگرم/میلی لیتر ، 150 نانوگرم/میلی لیتر ، 300 نانوگرم/میلی لیتر* گواهی: م
برجسته:

تست سریع یک مرحله

,

کیت تست داروی خانگی

 

کیت های تست سوء مصرف مواد مخدر کوکائین COC کیت های تست نوار مواد مخدر ادرار

 

کاربرد:

 

کاست تست سریع COC یک سنجش ایمونواسی سریع کروماتوگرافی برای تشخیص کیفی متابولیت کوکائین ، بنزوئلکونین ، در ادرار انسان با غلظت قطع 150ng/ml است.این آزمایش سایر ترکیبات مرتبط را تشخیص می دهد ، لطفاً به جدول ویژگی های تحلیلی در این درج بسته مراجعه کنید.
این سنجش تنها یک نتیجه آزمایش تحلیلی اولیه را ارائه می دهد.برای بدست آوردن نتیجه تحلیلی تأیید شده ، باید از روش شیمیایی جایگزین خاص تری استفاده شود.کروماتوگرافی گازی/طیف سنجی جرمی (GC/MS) روش تأیید ارجح است.ملاحظات بالینی و قضاوت حرفه ای باید در مورد هر نتیجه آزمایش سوء مصرف مواد مخدر اعمال شود ، به ویژه هنگامی که از نتایج مثبت اولیه استفاده می شود.

 

شرح:

 

کوکائین محرک قوی سیستم عصبی مرکزی (CNS) و بی حسی موضعی است.اغلب از طریق استنشاق بینی ، تزریق داخل وریدی و سیگار کشیدن آزاد خود به خود تجویز می شود.این دارو در مدت کوتاهی در درجه اول به صورت بنزوئلکگونین از طریق ادرار دفع می شود.بنزوئلکگونین ، متابولیت اصلی کوکائین ، نیمه عمر بیولوژیکی بیشتری (5-8 ساعت) نسبت به کوکائین (0.5-1.5 ساعت) دارد و به طور کلی می تواند 24-48 ساعت پس از قرار گرفتن در معرض کوکائین تشخیص داده شود.
آزمایش ادرار کوکائین یک مرحله ای یک آزمایش سریع ادرار است که می تواند بدون استفاده از ابزار انجام شود.در این آزمایش از یک آنتی بادی مونوکلونال برای تشخیص انتخابی سطح بالای کوکائین در ادرار استفاده می شود.وقتی کوکائین در ادرار به 300ng/ml برسد ، آزمایش نتیجه مثبت می دهد.

 

 

چگونه استفاده کنیم؟

 

 

اجازه دهید آزمایش ، نمونه ادرار و/یا گروه کنترل قبل از آزمایش به دمای اتاق (15-30 درجه سانتی گراد) برسد.
1. قبل از باز کردن کیف ، آن را به دمای اتاق برسانید.کاست تست را از کیسه آب بندی شده خارج کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. کاست تست را روی یک سطح تمیز و صاف قرار دهید.قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 3 قطره کامل ادرار (تقریباً 120μL) به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید و سپس تایمر را روشن کنید.از به دام انداختن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید.تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شوند.نتایج را در 5 دقیقه بخوانید.نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

کاست با کیفیت بالا COC سوء مصرف مواد مخدر کوکائین/دیپستیک/کیت های تست پنل ادرار با CE 0

【راهنمای استفاده از پانل
اجازه دهید آزمایش ، نمونه ادرار و/یا گروه کنترل قبل از آزمایش به دمای اتاق (15-30 درجه سانتی گراد) برسد.
1. قبل از باز کردن کیف ، آن را به دمای اتاق برسانید.پانل آزمایش را از کیسه آب بندی شده خارج کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. درپوش را بردارید.
3. در حالی که پیکان به سمت نمونه ادرار است ، پانل آزمایش را به طور عمودی در نمونه ادرار به مدت حداقل 10 تا 15 ثانیه غوطه ور کنید.نوار را حداقل در سطح خطوط موج دار غوطه ور کنید ، اما نه بالای فلش روی صفحه آزمایش.
4. درپوش را عوض کرده و پانل آزمایش را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید.
5. تایمر را راه اندازی کرده و منتظر بمانید تا خط (های) رنگی ظاهر شوند.
6. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود.نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

کاست با کیفیت بالا COC سوء مصرف مواد مخدر کوکائین/دیپستیک/کیت های تست پنل ادرار با CE 1

【راهنمای استفاده از قطره
اجازه دهید آزمایش ، نمونه ادرار و/یا گروه کنترل قبل از آزمایش به دمای اتاق (15-30 درجه سانتی گراد) برسد.
1. قبل از باز کردن کیف ، آن را به دمای اتاق برسانید.چوب تست را از کیسه آب بندی شده خارج کرده و ظرف یک ساعت از آن استفاده کنید.
2. در حالی که فلش ها به سمت نمونه ادرار نشانه رفته اند ، میله آزمایش را به طور عمودی در نمونه ادرار به مدت حداقل 10-15 ثانیه فرو کنید.هنگام غوطه ور کردن نوار ، حداکثر خط (MAX) را روی دیپست تست نگذارید.تصویر زیر را مشاهده کنید.
3. میله تست را روی یک سطح صاف غیر جاذب قرار دهید ، تایمر را روشن کرده و منتظر بمانید تا خطوط (های) رنگی ظاهر شوند.نتایج را در 5 دقیقه بخوانید.نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

کاست با کیفیت بالا COC سوء مصرف مواد مخدر کوکائین/دیپستیک/کیت های تست پنل ادرار با CE 2

 

تفسیر نتایج


(لطفاً به تصویر بالا مراجعه کنید)


منفی:* دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگ باید در ناحیه کنترل (C) ، و یک خط رنگ دیگر در منطقه آزمایش (T) باشد.این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت بنزوئلکگونین زیر سطح قابل تشخیص است.


*توجه داشته باشید: سایه رنگ در ناحیه آزمایش (T) ممکن است متفاوت باشد ، اما هر زمان که حتی یک خط رنگ کم رنگ وجود داشته باشد ، باید منفی تلقی شود.
POSITIVE: یک خط رنگ در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود.هیچ خطی در منطقه آزمایش (T) ظاهر نمی شود.این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت بنزوئلکگونین بالاتر از سطح قابل تشخیص است.


INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. حجم ناکافی نمونه یا تکنیک های رویه ای نادرست محتمل ترین دلایل خرابی خط کنترل است.روش را مرور کرده و آزمایش را با یک کاست تست جدید تکرار کنید.در صورت برطرف نشدن مشکل ، بلافاصله از کاست تست استفاده نکنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

 

گربهخیر توضیحات محصول نمونه قالب بندی اندازه کیت قطع وضعیت
DCO-102 کاست تست سریع COCAINE (COC) ادرار کاست 40 تن 100 نانوگرم در میلی لیتر ،
150 نانوگرم در میلی لیتر ،
300 نانوگرم در میلی لیتر*
CE/FDA
DCO-114 پنل تست سریع COCAINE (COC) ادرار پنل 40 تن CE/FDA
DCO-101 دیپستیک تست سریع COCAINE (COC) ادرار چسب 50 تن CE/FDA

اطلاعات تماس
selina

شماره تلفن : +8615857153722

WhatsApp : +008613989889852