China    manufacturer

Hangzhou AllTest Biotech Co.، LTD

شما شریک قابل اعتماد تست سریع!

حراجی
درخواست نقل قول - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
China good quality آنتی بادی مونوکلونال سفارشی on sale China good quality آنتی بادی هیبریدوما مونوکلونال on sale
من محصولات و خدمات ارائه شده توسط AllTest را دوست دارم. آنها واقعاً علاقه ما را مورد توجه قرار می دهند.

—— Mr John Smith England

پیرترین دختر من در واقع مبتلا به بیماری لایم است. او تقریباً 1 سال را به دلیل لیم در یک صندلی چرخدار گذراند. الان خیلی خوب کار میکنه از 2 نمونه استفاده کردم. 1 برای تست دخترم که تشخیص داده شده Lyme و 1 برای تست دخترم که Lyme ندارد. تست های شما خوب انجام شد دختر من با لیم تست مثبت و کسی که تست منفی نمی کند.

—— Ms Sheila

هر وقت درخواست هایی دارم ، AllTest همیشه در اولین بار جواب رضایت را به من می دهد.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

چت IM آنلاین در حال حاضر

کاست تست سریع کامپیلوباکتر با کیفیت بالا با CE

جزئیات محصول:

محل منبع:چين
نام تجاری:AllTest
گواهی:CE
شماره مدل:ICAM-602

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش:500
جزئیات بسته بندی:10T / کیت
قابلیت ارائه:100 میلیون در سال
توضیحات محصول جزئیات
قالب: کاست نمونه: مدفوع
اندازه کیت: 10T / کیت قطع: به درج مراجعه کنید
رنگ: آبی ذخیره سازی: 2-30

آزمایش سریع برای تشخیص کیفی کامپیلوباکتر در نمونه های مدفوع انسان. فقط برای تشخیص حرفه ای آزمایشگاهی استفاده شود.

برنامه های کاربردی:

کامپیلوباکترتینترتیت یک بیماری زونوتیکی ناشی از غذا و آب است و یکی از شایع ترین دلایل اسهال عفونی در ایالات متحده است. در حالی که شناسایی عامل بیماری بطور معمول بر نتایج درمانی تأثیر نمی گذارد ، زیرا اکثر این عفونت ها محدود به نظر می رسند ، تشخیص آزمایشگاهی برای مطالعات اپیدمیولوژیک و پیگیری شیوع بیماری از طریق شناسایی کرنش و تایپ کردن ضروری است. تشخیص آزمایشگاهی مرسوم از campylobacteriosis بر اساس بازیابی ارگانیسم از نمونه های مدفوع با کشت میکروآروفیلیک است. توصیه های فعلی برای بازیابی کمپیلوباکتر تصریح می کند که فرهنگ ها حداقل برای 72 ساعت قبل از امضای نتیجه منفی برگزار می شوند. با این حال ، یک نظارت آزمایشگاهی اخیر توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها نشان داد که ، از آزمایشگاههای مورد بررسی ، 66٪ نتایج 48٪ منفی را در 48 ساعت گزارش کرده اند ، در حالی که تنها 33٪ نتایج منفی پس از 72 ساعت گزارش داده اند. بر خلاف روشهای فرهنگ سنتی ، روشهای سریعتر برای تشخیص آنتی ژنهای کمپیلوباکتر در مدفوع ، از جمله سیستم ایمنی سنجی آنزیمی (EIA) و سیستمهای جریان جانبی ، فقط به 1 تا 2 ساعت زمان نیاز دارند.

شرح:

کاست تست سریع Campylobacter (Feces) مبتنی بر استفاده از غشایی با طلای کلوئیدی است. غشاء نیتروسلولوز با آنتی بادی علیه کمپیلوباکتر حساس می شود. ویژگی آزمایش توسط آنتی بادی اختصاصی به آنتی ژن کامپیلوباکتر که به طلای کلوئیدی مزدوج می شود ، تضمین می شود. این مزدوج روی غشایی خشک می شود.
نمونه مدفوع باید در بافر استخراج که با کیت تست تهیه می شود رقیق شود. وقتی نمونه استخراج شده با نوار در تماس باشد ، ماده مزدوج با انتشار منفعل با نمونه مهاجرت می کنند و ماده کونژوگه و نمونه با آنتی بادی ضد کامپیلوباکتر در خط T در تماس می شوند. اگر نمونه حاوی آنتی ژن کامپیلوباکتر باشد ، مجموعه آنتی ژن کونژوگه-آنتی ژن به آن متصل می ماند
معرف ضد کامپیلوباکتر و یک خط رنگی ایجاد می شود. راه حل به مهاجرت ادامه می دهد تا با ماده معرف دیگری که ترکیب کنترل کنترل مهاجرت را بهم متصل می کند ، در نتیجه یک خط کنترل رنگی تولید کنید که تأیید کند که این آزمایش به درستی کار می کند. نتیجه در مدت 10 دقیقه قابل مشاهده است.

چگونه استفاده کنیم؟

قبل از انجام آزمایش ، نمونه ، بافر جمع آوری مدفوع و / یا کنترل اجازه دهید تا در دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) تعادل برقرار کند.
1. برای پردازش نمونه های مدفوع:
برای نمونه های جامد:
درپوش لوله جمع آوری نمونه را ببندید ، سپس به طور تصادفی اپلیکاتور جمع آوری نمونه را حداقل 3 مکان مختلف در نمونه مدفوع قرار دهید تا تقریباً 50 میلی گرم مدفوع جمع شود (معادل 1/4 نخود). نمونه مدفوع را نخورید.
برای نمونه های مایع:
قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید ، نمونه مدفوع آسپیرات را بگیرید و سپس 2 قطره نمونه مایع (تقریباً 80 میکرولیتر) را درون لوله جمع آوری نمونه حاوی بافر استخراج منتقل کنید.
درپوش را روی لوله جمع آوری نمونه بچسبانید ، سپس لوله نمونه برداری را به شدت تکان دهید تا نمونه و بافر استخراج مخلوط شود. لوله جمع آوری را به مدت 2 دقیقه برای واکنش بگذارید.
2. کاست تست را از کیسه فویل جدا کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید. اگر آزمایش بلافاصله پس از باز کردن کیسه فویل انجام شود ، بهترین نتیجه حاصل می شود.
3. لوله جمع آوری نمونه را به صورت راست نگه دارید و درپوش لوله جمع آوری نمونه را شل کنید. لوله جمع آوری نمونه را معکوس کنید و 3 قطره کامل از نمونه استخراج شده (تقریبا 120 میکرولیتر) را به چاه نمونه (S) کاست آزمایش منتقل کنید ، سپس تایمر را شروع کنید. از بهم زدن حباب های هوا در چاه نمونه (S) خودداری کنید. تصویر زیر را ببینید.
4- نتایج را در 10 دقیقه پس از توزیع نمونه بخوانید. بعد از 20 دقیقه نتایج را نخوانید.
5- توجه: اگر نمونه مهاجرت نمی کند (وجود ذرات) ، نمونه رقیق شده موجود در ویال بافر استخراج را سانتریفیوژ کنید. 80 میکرولیتر لیوان رویی را جمع آوری کرده و درون چاه نمونه (S) جدا کنید و از یک کاست آزمایش جدید استفاده کنید و طبق دستورالعمل ذکر شده در بالا مجدداً شروع به کار کنید.

تفسیر نتایج
(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
مثبت: * دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در ناحیه خط کنترل (C) باشد و دیگری خط رنگی آشکار باید در ناحیه خط تست (T) باشد.
* توجه: شدت رنگ در ناحیه خط تست (T) بسته به غلظت آنتی ژن کامپیلوباکتر موجود در نمونه متفاوت خواهد بود. بنابراین ، هر سایه رنگی در ناحیه خط آزمون (T) باید مثبت تلقی شود.
منفی: یک خط رنگی در ناحیه خط کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در ناحیه خط تست (T) ظاهر نمی شود.
INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با یک آزمایش جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

گربه نه توضیحات محصول نمونه قالب اندازه کیت قطع وضعیت
ICAM-602 کاست تست سریع کامپیلوباکتر مدفوع کاست 10 تن به درج مراجعه کنید م

اطلاعات تماس
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

تلفن:86-571-56267891

فکس:86-571-56267856

تماس با شخص: Mrs. Selina

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)