China    manufacturer

Hangzhou AllTest Biotech Co.، LTD

شما شریک قابل اعتماد تست سریع!

حراجی
درخواست نقل قول - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
China good quality آنتی بادی مونوکلونال سفارشی on sale China good quality آنتی بادی هیبریدوما مونوکلونال on sale
من محصولات و خدمات ارائه شده توسط AllTest را دوست دارم. آنها واقعاً علاقه ما را مورد توجه قرار می دهند.

—— Mr John Smith England

پیرترین دختر من در واقع مبتلا به بیماری لایم است. او تقریباً 1 سال را به دلیل لیم در یک صندلی چرخدار گذراند. الان خیلی خوب کار میکنه از 2 نمونه استفاده کردم. 1 برای تست دخترم که تشخیص داده شده Lyme و 1 برای تست دخترم که Lyme ندارد. تست های شما خوب انجام شد دختر من با لیم تست مثبت و کسی که تست منفی نمی کند.

—— Ms Sheila

هر وقت درخواست هایی دارم ، AllTest همیشه در اولین بار جواب رضایت را به من می دهد.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

چت IM آنلاین در حال حاضر

کاست تست سریع مالاریا Pf / Pv ، تست تشخیص سریع

جزئیات محصول:

محل منبع:چين
نام تجاری:AllTest
گواهی:CE, ISO13485
شماره مدل:IMPV-402

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش:N / A
قیمت:Negotiation
جزئیات بسته بندی:20cassette / box مالاریا Pf Pv کاست 3
زمان تحویل:2-4 هفته
شرایط پرداخت:سابق با این نسخهها کار
قابلیت ارائه:10 متر تست در ماه
توضیحات محصول جزئیات
نمونه: خون ویژگی: حساسیت دقیق ، دقیق و بالا
قالب: کاست عمر مفید: 24 ماه
نصب شده: در دسترس دقت: 99.2٪


کاست تست سریع مالاریا Pf / Pv ، تست تشخیص سریع

برنامه های کاربردی:

کاست آزمایشی سریع مالاریا Pf / Pv (خون کامل) یک روش ایمنی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی دو نوع پلاسمودیوم فالسیپاروم در گردش (P. falciparum (Pf) و P. vivax (Pv)) در خون است.

شرح:

مالاریا توسط یک تک یاخته ساخته شده است که به گلبول های قرمز خون حمله می کند. مالاریا یکی از بیماری های شایع در جهان است. طبق آمار WHO ، شیوع این بیماری در سراسر جهان 300-500 میلیون مورد و بیش از 1 میلیون مرگ در هر سال تخمین زده می شود. بیشتر این قربانیان نوزادان ، کودکان خردسال هستند. بیش از نیمی از جمعیت جهان در مناطق ناسالم زندگی می کنند. تجزیه و تحلیل میکروسکوپی اسمیرهای خونی ضخیم و ضخیم مناسب ، یک روش تشخیصی استاندارد برای شناسایی عفونت های مالاریا برای بیش از یک قرن است.
این روش قادر به تشخیص دقیق و قابل اعتماد است که توسط میکروسکوپ های ماهر با استفاده از پروتکل های تعریف شده انجام می شود. مهارت میکروسکوپ و استفاده از روشهای اثبات شده و تعریف شده ، اغلب بزرگترین موانع برای دستیابی کامل به دقت بالقوه تشخیص میکروسکوپی را نشان می دهد. اگرچه یک بار لجستیکی همراه با انجام یک روش فشرده زمان ، پر فشار و تجهیزات مانند میکروسکوپ تشخیصی وجود دارد ، اما این آموزش مورد نیاز برای ایجاد و حفظ عملکرد صحیح میکروسکوپ است که بیشترین مشکل را در استفاده از این تشخیصی ایجاد می کند. فن آوری. کاست تست سریع مالاریا Pf / Pv (خون کامل) یک آزمایش سریع برای تشخیص کیفی حضور P. falciparum است - خاص HRP-II و P. vivax (Pv). در این آزمایش از ترکیبات طلای کلوئیدی استفاده می شود تا به طور انتخابی آنتی ژن اختصاصی Pf و P. vivax (Pv) خاص را تشخیص دهد.چگونه استفاده کنیم؟

 
به آزمایش ، نمونه ، بافر و / یا کنترل ها اجازه دهید قبل از آزمایش دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسد.
1. کیسه را قبل از باز کردن آن به دمای اتاق برسانید. کاست تست را از کیسه بسته شده جدا کرده و در اسرع وقت از آن استفاده کنید.
2. کاست را روی یک سطح تمیز و سطح قرار دهید.
برای نمونه خون کامل:
· از پیپت استفاده کنید: برای انتقال 5 میکرولیتر از کل خون به داخل چاه نمونه ، سپس 3 قطره بافر (تقریباً 180 میکرولیتر) اضافه کنید.
· از قطره چکان نمونه استفاده کنید: قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید ، نمونه را تا شکل خط پر کنید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است (تقریباً 5 میکرولیتر). نمونه را به خوبی به نمونه منتقل کنید ، سپس 3 قطره بافر (تقریباً 180 میکرولیتر در لیتر) اضافه کنید و تایمر را شروع کنید.
3. صبر کنید تا خط (های) رنگی ظاهر شود. نتایج را در 10 دقیقه بخوانید. نتیجه را بعد از 20 دقیقه تفسیر نکنید.
تفسیر نتایج
(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
مثبت: * دو یا سه خط رنگی مجزا ظاهر می شود. P. falciparum یا عفونت مخلوط مالاریا: یک خط در ناحیه شاهد ظاهر می شود ، یک خط در منطقه خط Pv و یک خط در منطقه خط Pf ظاهر می شود. عفونت P. falciparum: یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود و یک خط در منطقه Pf .line ظاهر می شود.
آلودگی گونه های پلاسمودیوم غیر فالسیپاروم: یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود و یک خط در منطقه خط Pv ظاهر می شود.
* توجه: شدت رنگ خطوط تست Pf یا Pv بسته به غلظت آنتی ژن ها ، به عنوان مثال ، HRP-II یا P. vivaxLDH موجود در نمونه ممکن است متفاوت باشد.
منفی: فقط یک خط رنگی در منطقه کنترل ظاهر می شود.
INVALID: خط کنترل ظاهر نمی شود. کمبود حجم نمونه یا روشهای نادرست رویه ای محتمل ترین دلایل عدم موفقیت خط کنترل هستند. روش را مرور کنید و تست را با دستگاه جدید آزمایش تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، بلافاصله از کیت تست استفاده کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

تلفن:86-571-56267891

فکس:86-571-56267856

تماس با شخص: Mrs. Selina

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)